فضیحت نمایش دختر علم‌الهدی و زن رئیسی جلاد در جنگ گرگها

فضیحت نمایش دختر علم‌الهدی و زن رئیسی جلاد در جنگ گرگها و حرفهای زن رئیسی از زبان امیر عبداللهیان:

در کشور ما بانوی اول کسی است که دهه‌ها در کنار خامنه‌ای است

امیر عبداللهیان وزیر خارجه رژیم ـ ۴ بهمن ۱۴۰۱

خبرنگار: ما شاهد این بودیم که چند روز پیش هم در ایران کنگره بین‌المللی بانوان اثرگذار با حضور ۳۰۰ زن از ۹۰کشور برگزار شد آیا این را هم اقدام متقابل می‌دانید؟ اثراتش و نتیجه‌اش چی بود؟ آیا حاشیه‌یی هم داشت این کنگره؟

امیر عبداللهیان: قرار هست هر سال این اجلاس به میزبانی یک کشور برگزار بشود اتفاق‌نظر داشتند اعضا که دبیرخانه مجازی این اجلاس در تهران باشد یکی از خروجیها تشکیل صندوق مشترک نوآوری و شکوفایی است که بانوان تاثیرگذار و بانوان در کشورهای مختلفی که می‌پیوندند در آینده کشورهای دیگری هم باز هست که می‌توانند به این مجموعه بپیوندند یک صندوقی را داشته باشند در جاهایی که نیاز هست برنامه‌های نوآورانه انجام بشود و این ایده‌ها عملیاتی بشود یک صندوق مالی برای پشتیبانی باشد خب در فضای مجازی یک حواشی را ایجاد کرد.

خبرنگار: چی بود اون حواشی به‌طور مشخص

امیر عبداللهیان: اولی که ایجاد کردند در خصوص مبتکر و محور این اجلاس که همسر رئیس‌جمهور بودند یکی دو تا از بانوان وقتی می‌خواستند صحبت کنند از همسر رئیس‌جمهور به‌عنوان بانوی اول یاد کردند جالب است بدانید که از ابتدا ایشان در هر جلسه‌ای این را یادآوری می‌کردند من یک معلم در دانشگاه بیش نیستم در کشور ما بانوی اول کسی است که دهه‌ها در کنار مقام معظم رهبری در شرایط سخت دوران تبعید و شکنجه و زندان صبورانه همه این مراحل را طی کرده و ایشان الگوی همه ماست و شایستگی این عنوان را ایشان دارد و ضمن این‌که ساختار سیاسی ما هم بر اساس قانون اساسی مبین این مسأله هست ولی متأسفانه بعضی‌ها به این موضوع پرداختند.

لطفا به اشتراک بگذارید: