آرشیو برنامه های سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران

قیام آفرین

انعکاس خیزش ها و حرکت های اعتراضی مردم ایران است که حاوی گزارشات و مصاحبه با کارشناسان و مفسران سیاسی، مستند ها و میان پرده های روشنگرانه می باشد و به بحران های اجتماعی و اقتصادی مردم ایران می پردازد.

مافیای ولایت

برنامه مستندی است در مورد ثروت های غارت شده مردم ایران توسط بیت خامنه ای که در ۱۵ قسمت با ده‌ها کروکی و صدها سند تنظیم شده و ۱۵ بنیاد مالی خامنه‌ای و سپاه پاسداران را افشا می‌کند. گزارشی مستند از بزرگ‌ترین غارت قرن!

تیراژه

رنگین کمان هنر- برنامه ای از گروه هنری سیمای آزادی. نمایانگر هنر متعهد که مسئولیت ارتقاء و ترویج ارزش‌های انسانی را بر دوش می‌کشد. برنامه تیراژه سیری است در دنیای شعر، موسیقی، نقاشی، نویسندگی و سینما

تبیین جهان

کتاب تبیین جهان (تبیین هستی و وجود) که این مجموعه کتاب حاصل آموزش و سخنرانی مسعود رجوی از ۲۳ آذر تا بهمن ۱۳۵۸ است و طی جلساتی به صورت هفتگی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شد. در این کلاس‌ها بالغ بر ۱۰ هزار نفر شرکت می‌کردند


دستاوردها

دراین برنامه نگاهی داریم به دستاوردهای انتخاب مریم رجوی به عنوان رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران ، در عبور سرفرازانه مجاهدین و مقاومت مردم ایران از فراز و نشیب های این سالیان، پرداخته شده است.

مجله اقتصادی اجتماعی

مجله اجتماعی، اقتصادی: ایران تحت حاکمیت آخوندی غرق در بحران های اجتماعی و اقتصادی است. این برنامه نگاهی به این بحران هاست و به بررسی دردها و مشکلات اجتماعی و اقتصادی جامعه می پردازد و درمان ها را نیز بازگو میکند.

گردهمایی جهانی ایران آزاد

کهکشان سال۹۹، از ۳۰هزار نقطه در۵ قاره جهان برگزارشد. مقاومت ایران و قهرمانان اشرف۳ اعلام کردند که مصمم اند دریک اقدام بی سابقه، ارتباط ۳۰هزار نقطه در۱۰۴ شهر جهان را با اشرف۳ وصل کنند و این گردهمایی بصورت آنلاین برگزار شد.

تقاطع خبرها

با مراجعه به برنامه تقاطع خبرها می توانید در عرض ۲۰ دقیقه گزارشی از مهمترین تحولات روز همراه با مطالب متنوع شامل نگاهی به روزنامه های حکومتی، طنز و نگاهی کلی به تحولات را از نظر بگذرانید.


طلسم جنگ

نگاهی به تاریخچه جنگ ضد میهنی و آمار خسارتها و ضایعات این جنگ هشت ساله که برای دهه ها آثار ویرانگر آن برجا مانده است. نگاهی متفاوت برای نسل امروز از چرایی آغاز این جنگ ویرانگر و نقش جنگ افروزی خمینی در این واقعه.

قصه های مقاومت

مسیر مبارزه پر شکوه برای آزادی از منزل های در یاد ماندگار عبور می کند. قصه های مقاومت،‌حکایتهای ناگفته مهر و محبت خلق به فرزندان مجاهدش و بیان خاطرات و تجربیات مجاهدین برای جوانان و کانونهای شورشی است.

قصه های پهلوانی

قصه پهلوانی با مدالهای زرین شروع نشد. آغاز داستان با عشق بود.عشق به مردمی که پهلوان سازند و قهرمان پرور،چه بسیار پهلوانانی که با همین مرام و مسلک از میادین ورزش به میدانهای پیکار شتافند.

گلریزان همیاری

همیاری ملی با سیمای آزادی تصویرگر اشتیاق و نبرد مشترک همه کوشندگان راه آزادی ایران است که صدایشان از زندانها و شکنجه‌گاههای رژیم تا مدارس و دانشگاهها و از خیابان و بازار تا کارخانه‌ها و دانشگاهها، برمی خیزد.


رسانه های جهان

منتخبی است از آخرين رويدادهای سياسی، اقتصادی، اجتماعی و علمی در ايران و جهان با رويکرد تحليلی. این برنامه تحولات روز را، با نگاهی کوتاه از دید رسانه‌های معتبر جهان، به بینندگان سیمای آزادی ارائه می‌دهد.

برنامه رو در رو

برنامه یی سیاسی در مورد مسائل ایران است.که با تکیه بر آمار و اطلاعات از منابع رسمی، تروریسم، جنگ افروزی، فعالیتهای موشکی و هسته یی، وضعیت نیروهای نیابتی و شبه نظامیان رژیم درکشورهای مختلف را بررسی می کنند.

زنان خط شکن

این برنامه از زنان پیشتازی که نسل اندر نسل جنگیدند و راه باز کردند، سخن می گوید. زنانی که در حال ورق زدن تاریخ این سرزمین و در افکندن طرحی نو برای میهن خویشند.

سپاه جنگ و جنایت

در این برنامه ارگان سرکوبگر جنگ و جهل و جنایت سپاه پاسداران را زیر ذره بین برده است ،که بصورت بسیار استثنایی ، بیسابقه و البته تامل بر انگیز در لیست سیاه قرار گرفته است.


کرونا در ایران-ارتباط مستقیم

برنامه ارتباط مستقیم فاجعه کرونا و راه حل ها، در بحبوحه شیوع کرونا به عملکرد رژیم آخوندی پرداخت. این برنامه تریبونی برای بیان دردهای مردم در رابطه با فاجعه کرونا بود تا از این طریق صدای بی صدایان باشیم.

ماتریس

بررسی مهمترین مسائل سیاسی و اجتماعی روز در ایران و جهان و تلاشی برای نشان دادن جنبه های مختلف تحولات مهم سیاسی و اجتماعی روز و نحوه مواجهه با آنها.

گفتگوهای سیاسی

گفتگوی سیاسی مجموعه برنامه هایی است که مسائل ایران را با تکیه بر آمار و اطلاعات از منابع رسمی، تروریسم و جنگ افروزی، فعالیتهای موشکی و هسته یی، وضعیت نیروهای نیابتی و شبه نظامیان رژیم در کشورهای مختلف را بررسی می کند.

ایران آزاد

سلسله تظاهرات ایرانیان آزاده در کشورهای مختلف جهان است که اشرف نشان ها در سراسر جهان در همبستگی با قیام مردم ایران و همصدا با مقاومت ایران ، برای حمایت از جایگزین دموکراتیک در برابر آخوندها برگزار کرده اند.


مرثیه‌ خاک

براستی این چه نفرینیه که میهن ما به اون دچار شده؟‌ خاک سرزمین ما، مرثیه خوان کدوم درده؟ ازآلودگی هوا و دفن زباله، تا تخریب جنگلها و کوهخواری، از سیل وخشکسالی و نابودی تالابها و مردابها تا کاهش گونه های حیات وحش

رد پای گرگ

نگاهی گذرا به برخی از پرونده های ترور رژیم آخوندی در خارج از ایران که به کارکردها، ترفندها و شیوه های قتل برون مرزی رژیم آخوندی پرداخته و رد پای خونین ترورهای این حکومت در بسیاری از کشورهای جهان را آشکار می سازد.

ریتوییت

نگاهی به مهم ترین و مطرح ترین هشتگ های توییتر. بازتاب نظرات و دیدگاههای ایرانیان آزادیخواه و کاربران توییتر راجع به موضوعات سیاسی و اجتماعی روز. هر روز به جز شنبه ها از برنامه (قیام ایران)

آنلاین

نگاهی به مهمترین و تازه ترین موضوعات سیاسی و اجتماعی مطرح در فضای مجازی(تلگرام). فضای مجازی بازتابی از واقعیتهای ناگفته ایران زیر چتر سانسور آخوندهاست با نگاهی به فضای مجازی حقیقت را از ورای اختناق دریابیمروی خط

در این برنامه به  آخرین تحلیل ها و مقالاتی که در رسانه های مقاومت درج شده، پرداخته است . همچنین مهمترین موضوعات سیاسی و اجتماعی و اقتصادی  که در ایران تحت ستم آخوندی در جریان است، مورد بررسی قرار گرفته است.

اینفوگرافیک کرونا

خبرهای مستدل و دقیق از آمار تلفات قربانیان کرونا در ایران و جنایات رژیم آخوندی در این زمینه که از طریق نیروها و هواداران مجاهدین در داخل جمع آوری شده و یا توسط ایادی رژیم در دعواي باندهاي رژيم برسرقدرت برملا شده است.

پرونده

برنامه ای برای افشای انواع توطئه ها، دروغ پردازی ها و شیطان سازی های گسترده و پر هزينه رژیم آخوندی از سفره مردم ايران، علیه مجاهدين به منظور تاخير در سرنگوني رژيم آخوندي که توسط وزارت اطلاعات و سایر ارگانهای رژیم برنامه ريزي و اجرا شده است.