ابراز وحشت مهره‌های رژیم از قیام سراسری و مجاهدین ادامه دارد

آخوند احمد خاتمی عضو هیأت رئیسه خبرگان ارتجاع: این‌که عده‌یی درصدد باشند به قوای مسلح کشور ضربه بزنند این یک توطئه خطرناک است. اغتشاشگران در روزهای اخیر اصل نظام را هدف قرار گرفته بودند. دشمن سعی به ضربه زدن به نظام را داشت.

پاسدار جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران: هر کسی که برای نظام هزینه‌سازی کند یا حرف علیه نظام می‌زند باید پاسخ‌گوی این رفتار خود باشد. در حوادث اخیر مجاهدین هم وارد میدان شد و عده‌یی تحت القائات شبکه‌ها دچار خطای محاسباتی شدند. دشمن تنها راه شکست نظام را به هم ریختن اوضاع داخلی و به چالش کشیدن نظام، نیروی انتظامی و نظامی به‌دست نیروهای داخلی می‌داند.

محمد شریعتمداری وزیر سابق بازرگانی رژیم: معاندین و مجاهدین با شعارسازی و تعرض به نمادهای نظام دنبال صید وقایع داخلی و شکستن ستون خیمه نظام هستند و تبعیت آنها عملی در جهت تخریب منافع نظام است.

آخوند مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: بعضیها در این میان فریب دشمنان از جمله مجاهدین را خوردند مثل همه فتنه‌های گذشته پشت آن بحث سیاسی و براندازی نظام را به‌دست مجاهدین و آمریکا رقم می‌زد.

آخوند صفایی، امام جمعه خامنه‌ای در گچساران: در وقایع اخیر دشمنان، معاندین و مجاهدین به‌بهانه‌های مختلف فتنه‌ها کرده و رفتارهای هنجارشکنانه‌ای را سازماندهی و مدیریت کردند. برنامه دشمن در فتنه اخیر زیر سؤال بردن ارزش‌های نظام بود.

آخوند محمدی از مهره‌های خامنه‌ای در کرمانشاه: از ابتدای انقلاب تا امروز بیش از ۱۷هزار تن به‌دست مجاهدین کشته شدند. حال در فتنه اخیر مجاهدین به نوعی برای ملت ایران دایه مهربانتر از مادر شده‌اند.

 

مطالب مرتبط

وحشت حکومت آخوندی از نقش زنان شورشگر در سازماندهی اعتراضات

اعتصاب بازاریان و اصناف شهرستان پیرانشهر، اشنویه، اصفهان و بازاریان منطقه میدان امام حسین+بازار کفش تهران

لطفا به اشتراک بگذارید: