صورت نظام با سیلی‌های پیاپی هم سرخ نمی‌شود ـ روی خط ایران

روی خط ایران ـ صورت نظام با سیلی‌های پیاپی هم سرخ نمی‌شود ـ ۲۱خرداد۱۴۰۱

حکومت آخوندی در بن‌بست قرار دارد، در داخل مردم او را نمی‌خواهند و در سطح بین‌المللی هم با سیاست ساخت بمب اتمی خود را منزوی کرده است. این شرایط باعث ایجاد ترس و وحشت در مهره‌های نظام شده است، برای همین همواره بخشی از صحبت‌های خامنه‌ای، رئیسی و دیگر سرکرده‌های این نظام روحیه دادن به مهره‌های در حال ریزش است.

پاسدار محسن رضایی معاون اقتصادی آخوند رئیسی گفت: «ای‌کاش اسراییل جرأت کرده و یک غلطی بکند و بهانه‌یی به دست ما بدهد تا ما او را از روی زمین محوکنیم»

اما واقعیت چیست؟

دیدبان حقوق‌بشر سوریه اعلام کرد اسراییل مواضع وابسته به رژیم ایران و حزب‌الله را در منطقه الکسوه در جنوب دمشق موشک‌باران کرده است

اسرائیل طی حملاتی هوایی مواضع نظامی سوریه در حومه دمشق و محموله‌های تسلیحات رژیم ایران ارسالی برای حزب‌الله را در فرودگاه پایتخت این کشور هدف قرارداد.

دیده‌بان حقوق‌بشر سوریه اعلام کرد که سه نفر از کشته‌شدگان افسر بودند و چهار نفر دیگر از خدمه پدافند هوایی زخمی شدند.

این دیدبان گفت که حملات اسراییل مواضع و انبارهای تسلیحات رژیم ایران را در نزدیکی دمشق هدف قرار داده است

دیده‌بان حقوق‌بشر سوریه در ۲۵اردیبهشت اعلام کرد: سازه‌هایی که مورد اصابت قرار گرفته‌اند به‌عنوان ورودی تونل‌های زیرزمینی بوده و در اثر حملات هوایی به‌طور کامل تخریب‌شده‌اند. دیده‌بان حقوق‌بشر سوریه مستقر در انگلستان که جنگ داخلی سوریه را رصد می‌کند، گفت که حداقل ۸ موشک به سمت انبارهای تسلیحات و سایت‌های متعلق به شبه‌نظامیان ایرانی شلیک‌شده است

آنچه از نظرتان گذشت تنها بخشی از ضربات یک ماه گذشته بود که رژیم آخوندی در سوریه دریافت کرده و دم برنیآورده! حکومت آخوندی در بن‌بست قرار دارد و این ادعاهای پوشالی فقط برای روحیه دادن به نیروهای وامانده‌ٔ نظام است که آن‌هم دیگر بردی ندارد.

مطالب مرتبط

موضوع رتبه‌بندی معلمان در ایران به کجا رسید؟ ـ روی خط ایران

زلزلهٔ بر جان دیوارهای پوسیده نظام