گرانی‌های افسارگسیخته به کدام سمت می‌رود؟ ـ تیک تاک

تیک تاک ـ گرانی‌های افسارگسیخته به کدام سمت می‌رود؟ ـ ۳۱اردیبهشت۱۴۰۱

تورم و گرانیهای سرسام آورد افسارگسیخته ناشی از اقتصاد فروپاشیده و بازتابهای اجتماعی ارتش گرسنگان که خبر از یک قیام در تقدیر را می‌دهد، سرپای نظام را به لرزه درآورده است. مهره‌های نظام از ریز و درشت تا رسانه‌های حکومتی پی‌درپی در این زمینه هشدار می‌دهند.

جمیری نماینده مجلس رژیم در واکنش به پیامدهای حذف ارز ۴۲۰۰تومانی را «ساده‌اندیشی» عنوان کرد و در رابطه با پیامدهای گرانی افسارگسیخته و بی‌تفاوتی سران حکومتی در این باره گفت:... باید دولت در این خصوص برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهد و این برنامه‌ریزی بر اساس مصوبه مجلس باید قیمت کالاهای اساسی را در کشور ثابت نگه داشته و تمامی قیمت‌ها به نرخ شهریور ۱۴۰۰ در اختیار مردم قرار می‌گرفت، اما به‌نظر می‌رسد آنچه در بیان دولتمردان و وزرای دولت در مصاحبه‌ها و جلسات مشخص است، این برنامه‌ها اطمینان بخش نبوده و نیست.

وی شرایط یک جامعه در آستانه انفجار را به سران نظام یادآو رشد و افزود: دولتمردان باید به این موضوع توجه کنند، شرایط فعلی را باید در نظر گرفت زیرا شرایط بسیار حساس بوده و دشمنان کینه‌توز انقلاب اسلامی برای هر گونه سوءاستفاده از تصمیمات آماده هستند، بنابراین نباید ساده‌اندیشی کرد و باید برنامه‌ریزیهای دقیقی، عالمانه، عاقلانه و بر اساس مطالعات دقیق میدانی انجام شود تا از خطرات پیش رو جلوگیری شود تا خدای ناکرده با تصمیم‌گیریهای خلق الساعه و تنها مباحثی که موجب قانع شدن، ماست، تصمیماتی اتخاذ شود که برای مردم و نظام جمهوری اسلامی چالشهای جدی ایجاد کند

مطالب مرتبط

سرنوشت بسیجی‌ها در برابر تهاجم جوانان ـ تیک تاک

لرزه‌های قیام نان و آزادی بر ارکان حکومت

لطفا به اشتراک بگذارید: