جلسه در کنگره آمریکا پیرامون افشای شیطان‌سازی رژیم آخوندی علیه مجاهدین و مقاومت ایران

روز سه‌شنبه ۲۳آبان، یک جلسه توجیهی توسط نماینده کنگره تام مکلینتاک از کالیفرنیا و با حضور نماینده رندی و بر از تکزاس برای افشای شبکه شیطان‌سازی رژیم آخوندی علیه مجاهدین خلق ایران برگزار شد.

پروفسور ایوان ساشا شیهان، معاون رئیس دانشکده روابط عمومی دانشگاه بالتیمور و نویسنده کتاب ”ایران: دست پنهان آیت‌الله، فعالیت‌های پنهانی رژیم برای ضربه زدن به اپوزیسیون اصلی‌اش، مجاهدین خلق ایران“ و سفیر لینکلن بلومفیلد، مدیر کل سابق وزارت‌خارجه در امور سیاسی-نظامی در این جلسه سخنرانی کرده و به سؤالات خبرنگاران پاسخ دادند.

نماینده تام مکلینتاک در ابتدای جلسه گفت جهان امروز نسبت به آنچه که مردم ایران برای دهه‌ها با آن می‌جنگیده‌اند و هم‌چنین به ابعاد جنایات رژیم و نیروهای نیابتی‌اش آگاه شده است. نبرد مردم ایران، نبردی است برای همه ملتهای متمدن که در کره زمین زندگی می‌کنند. شورای ملی مقاومت ایران برای سال‌ها در خط مقدم این نبرد بوده است. نماینده مک لینتاک گفت این جلسه بسیار مهم است چرا که ابعاد دروغ‌پراکنی رژیم ایران، تلاش این رژیم برای لاپوشانی جنایاتشان، و امتیاز گیری این رژیم از کشورهای غربی بر اثر سیاست مماشات از جمله دریافت میلیاردها دلار را برملا می‌کند. این مهم است که ما بدانیم که چگونه دیکتاتوری حاکم بر ایران دروغهای خودش را در مطبوعات منتشر کرده، چگونه راه خودش را در میان نهادهای آکادمیک هموار کرده، و چگونه از کشورها امتیاز گرفته است.

 

لطفا به اشتراک بگذارید: