تظاهرات یاران شورشگر درهامبورگ برای تعطیلی سفارت رژیم آخوندی

یاران شورشگر در هامبورگ آلمان با برپایی تظاهراتی خواستار تعطیلی سفارت رژیم آخوندی - لانه جاسوسی و تروریسم شدند. آنان هم‌چنین خواستار لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران شدند

بر اثر سیل در بهشهر و شهرستان نور در استان مازندران یک نوجوان جان باخت.

گزارش رسانه‌های حکومتی حاکی است که ۳ تن از هموطنان نیز مفقود شدند. سیل هم‌چنین خساراتی به مردم وارد ساخت

سناتور جونی ارنست عضو سنای آمریکا اعلام کرد: من در تلاش هستم تا جریان میلیاردها دلار از جانب بایدن برای رژیم ایران را قطع کنم و این رژیم را به‌خاطر تلاش‌هایش برای کشتن آمریکایی‌ها مورد حسابرسی قرار بدهم

سناتور مارشا بلکبورن عضو سنای آمریکا خطاب به دولت بایدن اعلام کرد:

رژیم ایران سالانه ۷۰۰ میلیون دلار به حزب‌الله و ۱۰۰ میلیون دلار به حماس ارسال می‌کند. چرا 10 میلیارد دلار دیگر برای حمایت از اهداف تروریستی آنها را آزاد می‌کنیم؟

خبرهایی از آخرین تحولات در جنگ غزه

آسوشیتدپرس امروز شنبه خبر داد: یک مقام آمریکایی می‌گوید اسراییل اجازه می‌دهد هر ۴۸ ساعت ۱۴۰۰۰۰ لیتر سوخت از طریق گذرگاه مرزی رفح با مصر، وارد غزه شود. این محموله به انبار سوخت در سمت مرز غزه تحویل و از آنجا توزیع خواهد شد. این سوخت برای کامیونهای آوارگان فلسطینی حامل کمکهای بشردوستانه و هم‌چنین نمک‌زدایی آب، پمپاژ چاه و فاضلاب، دفع زباله‌های جامد، نانوایی‌ها و بیمارستانها در اختیار آژانس سازمان ملل قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری رویترز بامداد امروز گزارش داد: حدود ۲۶ فلسطینی دیگر که اکثراً کودک بودند در بمباران جنوب غزه کشته شدند.
آژانس خبرگزاری فلسطینی وفا گفت: این بمباران در شهر خان یونس در جنوب غزه بامداد روز شنبه صورت گرفت

در همین حال خبرگزاری فرانسه به‌نقل از هلال احمر فلسطین اعلام کرد در حمله اسراییل به ساختمانی در یک کمپ آوارگان در کرانه باختری، پنج نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

حدود ۲۴۰۰۰ نفر در کمپ آوارگان بالاتادر شمال کرانه باختری زندگی می‌کنند و چندین گروه فلسطینی در داخل آن فعالیت می‌کنند. این حمله یک روز پس از آن صورت می‌گیرد که ارتش اسراییل اعلام کرد حداقل هفت شبه‌نظامی را در دو درگیری جداگانه در کرانه باختری کشته است.

ارتش اسراییل گفت که پنج نفر در اردوگاه پناهندگان جنین نیز کشته شدند. به‌گفته این منبع دو مهاجم نیز در نزدیکی الخلیل پس از شلیک به سربازان کشته شدند

تظاهرات جهانی در همبستگی با مردم فلسطین در شهرهای سراسر جهان ادامه دارد.

رویترز گزارش داد دادستان دیوان کیفری بین‌المللی (کریم خان) گفت: پنج کشور درخواست تحقیقات جنایات جنگی در سرزمینهای فلسطینی کرده‌اند.

فرشاد مومنی اقتصاددان حکومتی با اشاره به خانه‌های خالی احتکار شده گفت: «عزیزان، ۵ سال هر گونه همکاری که صندوق بین‌المللی پول می‌خواست کردند که بتوانند یک وام ۵ میلیارد دلاری بگیرند، دیدید که سرنوشت آن چه شد! اما این مافیا‌ها ۲۵۰ میلیارد دلار سرمایه بین نسلی کشور را تحت عنوان خانه‌های خالی بلااستفاده دود می‌کنند و به آسمان می‌فرستند، پولی که اکنون یقینا ۱۰۰ میلیارد دلار به آن اضافه شده است

صاحبان اصلی خانه‌های خالی ایران، بانک‌های رژیم هستند.

سایت حکومتی اقتصاد ۲۴ درباره بحران مسکن و مافیای بانکی رژیم نوشت: بفرمایید وام مسکن با اقساط سوپر نجومی! ۲ میلیارد وام مسکن بگیرید، ۱۰ میلیارد پس بدهید!

 

لطفا به اشتراک بگذارید: