جوانان شورشگر بلوچ در سالگرد جمعه خونین زاهدان تصویر خامنه‌ای جنایتکار را به آتش کشیدند

شب گذشته خبرگزاری نیروی تروریستی قدس اعلام کرد پاسدار سرهنگ دوم سعید پناهی سرکرده عملیات امداد بندرعباس در یک عملیات تعقیب و گریز و درگیری مسلحانه به‌هلاکت رسید.

امان‌الله قرایی مقدم کارشناس حکومتی با هشدار نسبت به قیام مردم گفت: مشکلات اقتصادی فاصله اعتراضات را از ۸ سال به ۲ سال رسانده است. دلیل این است مردمی که شکمشان گرسنه است تا به حق‌شان نرسند، دست بردار نیستند زیرا مشکلات معیشتی همه چیز را از ریشه درهم کوبیده و درهم می‌نوردد.

به‌گزارش رسانه‌های حکومتی روز گذشته برای دومین بار مرکز استاندارد وزارت دفاع رژیم دچار آتش‌سوزی شد.

جلال ملکی سخنگوی آتش‌نشانی رژیم در تهران آتش‌سوزی در انبار وزارت دفاع در میدان نوبنیاد را به گردن کارگران انداخت.

سایت حکومتی دیدبان درباره تأثیر فقیرشدن جامعه روی مدرسه نرفتن کودکان نوشت: سهم آموزش از کل هزینه خانوار در سال ۸۹ دو و یک دهم درصد بود اما در سال گذشته سهم آموزش در درآمد خانوار به کمتر از یک درصد سقوط کرد، امری که باعث شده بسیاری از کودکان از تحصیل باز بمانند.

مجلس نمایندگان آمریکا با صدور قطعنامه‌یی مبادله ۶ میلیارد دلاری گروگانهای آمریکایی با رژیم آخوندی را محکوم کرد. در این قطعنامه آمده است: «آزاد کردن منابع مالی رژیم ایران به این رژیم اجازه می‌دهد برنامه‌های غیرقانونی هسته‌یی و موشکهای بالستیک و تأمین مالی تروریسم را تقویت کند». کنگره کاهش تحریم‌ها به‌عنوان مکانیزمی برای پرداخت باج به رژیم ایران را نمی‌پذیرد. بر اساس این قطعنامه هر گونه لغو تحریم‌ها و توافقات جدید با رژیم ایران باید به کنگره ارائه شود.

جیم ریش،رئیس کمیته روابط خارجی سنا، و سناتور مارکو روبیو لایحه‌یی را علیه عادی‌سازی روابط با رژیم اسد معرفی کردند، سناتور جیم ریش گفت، «بشار اسد به همراه حامی خود رژیم ایران مرتکب جنایات غیرقابل توصیفی علیه مردم سوریه از جمله استفاده از سلاحهای شیمیایی، شکنجه، ناپدید شدن اجباری و گرسنگی به‌عنوان سلاح جنگی شده است. سناتور مارکو روبیو نیز گفت: «آمریکا باید از هر گونه عادی‌سازی روابط با رژیم جنایتکار اسد خودداری کند. هیچ دلیلی وجود ندارد که ملت ما به این دیکتاتوری خونین مشروعیت بین‌المللی بدهد. »

لطفا به اشتراک بگذارید: