نگرانی آخوند آل هاشم امام جمعه خامنه‌ای در تبریز از بازگشایی مدارس و دانشگاهها

آخوند آل هاشم امام جمعه خامنه‌ای در تبریز نگرانی رژیم آخوندی از بازگشایی مدارس و دانشگاهها و شرکت دانش‌آموزان و دانشجویان در قیام را ابراز کرد:

نکته دیگر در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم از ویژگیهای سال جدید تحصیلی در کشور یک نگرانی‌هایی از وضعیت فرهنگی که متأثر از فتنه سال گذشته اولاً این نگرانی باید باشد (قطعی) باید واقع بین بود و از خوش خیالیهای انتزاعی و بی‌توجهی (قطعی) به میدان باید احتراز کرد ثانیا از اقتضائات این واقع‌بینی این است که باید برای این نگرانی چاره‌اندیشی کنیم برنامه‌ریزی کنیم

با گذشت چندین روز از سیل ویرانگر آستارا، مردم هم‌چنان در گل و لای ناشی از سیل گرفتار هستند. رژیم ضدمردمی آخوندی بی‌اعتنا به وضعیت دردناک مردم هیچ کمک‌رسانی انجام نمی‌دهد

بنا به خبرهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، روز ۲۸ شهریور هموطنان در شهرستان جاسک، ماشین‌آلات سپاه ضدمردمی را که برای مصادره زمینهای مردم به آن منطقه رفته بود به آتش کشیدند.

راوینا شمداسانی Ravina Shamdasani، سخنگوی کمیساریای عالی حقوق‌بشر سازمان ملل با اشاره به لایحه سرکوبگرانه حجاب رژیم گفت: «متأسفانه حتی اگر حجاب داشته باشید، اما از اجرای دقیق آن قانون پوشش پیروی نکنید، با تهدید ۱۰ سال زندان مواجه خواهید بود. قبلاً با دو ماه زندان مواجه بودید اما الآن شما در معرض تهدید جریمه شدن ۸۵۰۰ دلار آمریکا هستید در حالی‌که جریمه قبلی ۱۱ دلار بود. بنابراین متأسفانه این لایحه از آنچه قبلاً بود، بدتر است.

لطفا به اشتراک بگذارید: