اولین موشک فالکون-۹ ساخته‌شده توسط اسپیس ایکس از کیپ کاناورال پرتاب شد و به مدار رسید

طی دو شب گذشته مردم در مناطق مختلف تهران در سالمرگ دجال شعار مرگ بر خامنه‌ای لعنت بر خمینی سردادند. و با آتش‌بازی آنرا جشن گرفتند.

تظاهرات یاران شورشگر در ۱۲شهر در اروپا و استرالیا برگزار شد. توجه شما را به تظاهرات برگزار شده در شهرهای اسلو، آرهوس، بخارست و سیدنی جلب می‌کنیم.

بنا‌به گزارشهای منتشر شده دژخیمان خامنه‌ای در زندان زاهدان، شعیب میربلوچ زهی ریگی نوجوان بلوچ محکوم به اعدام را مورد ضرب‌وشتم قرار داده، سر او را شکسته که حال وی وخیم گزارش‌شده است

ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد، قایق‌های رژیم ایران روز یکشنبه یک کشتی تجاری را در تنگه هرمز مورد هجوم قرار دادند که منجر به تماس اضطراری از طرف کشتی مربوطه شد و یک هلیکوپتر و یک هواپیمای تجسسی به سمت منطقه حرکت کردند.

حدود یک ساعت بعد وقتی کشتی تجاری تأیید کرد که قایق‌های تندرو رژیم از صحنه خارج شدند اوضاع از تنش افتاد.

جاوید قربان اوغلی، دیپلمات سابق رژیم در مصاحبه با روزنامه انتخاب راجع به احیای برجام گفت: به‌دلیل شعار‌های غیرمنطقی که تصور می‌کردند چیزی به‌دست می‌آورند، فرصت احیای برجام از دست رفت. آقایان، برجام را آبروریزی می‌دانستند اما الآن به‌دنبال زنده کردن این توافق هستند

اسپیس ایکس ۲۲ ماهواره را به مدار زمین فرستاد و موشک فاکون خود را در دریا فرود آورد. اولین موشک فالکون-۹ ساخته‌شده توسط اسپیس ایکس در اولین سفر خود از کیپ کاناورال پرتاب شد و به مدار رسید. این اولین پرتاب از دو مجموعه مأموریت اسپیس ایکس است که قرار است این هفته انجام شود.

لطفا به اشتراک بگذارید: