وزیر نفت رژیم برباد رفتن میلیاردها دلار سرمایه‌های ملی مردم ایران توسط دیکتاتوری آخوندها را اعلام کرد

روز گذشته هموطنان در زاهدان بار دیگر به خیابان‌ها آمده و با شعار مرگ بر خامنه‌ای دست به تظاهرات زدند.

هموطنان بپاخاسته بلوچ هم‌چنین شعار می‌دادند: نه سلطنت نه رهبری دموکراسی برابری، ایرانی، اتحاد، انقلاب، آزادی و می‌کشم می‌کشم آن‌که برادرم کشت.

خانم مریم رجوی:

به‌رغم ۱۴۶ اعدام جنایتکارانه در یک ماه گذشته که بخش زیادی از آنان هموطنان بلوچ هستند، مردم غیرتمند زاهدان بار دیگر پس از نماز جمعه با شعارهای ”مرگ بر خامنه‌ای“، و ”بجنگ تا بجنگیم“ با برافراشتن پلاکاردهای ”مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه رهبر“، ”سلطنت، ولایت یکصد سال جنایت“ و“طناب دار جلاد بر گردن دماوند دیگر اثر ندارد“ به خیابانها آمدند. آری، خلقی که از زاهدان تا تهران و ایلام برای آزادی بپاخاسته پیروزی‌اش حتمی است

در سالمرگ دجال ضدبشر، خمینی خون‌آشام، جوانان شورشگر در شهرهای میهن، عکس‌ها و نمادهای او را به آتش کشیدند.

 

روز گذشته خانواده شهدای سقز و بوکان به روستای کوسه از توابع بوکان رفته و ضمن تجدید پیمان، بر سر مزار شهید میلاد معروفی یاد شهیدان قیام را گرامی داشتند.

خبرگزاری فرانسه طی گزارشی در مورد تظاهرات در آبدانان و حملهٔ مأموران سرکوبگر به مردم نوشت: تظاهرات به‌دلیل مرگ دانشجویی که اخیراً از بازداشت آزاد شده بود، صورت گرفت و بر اثر تیراندازی چندین نفر نیز زخمی شدند. این تظاهرات اواخر روز پنجشنبه در پی با کشته شدن بامشاد سلیمانخانی، ۲۱ ساله، تنها چند روز پس از آزادی از زندان، صورت گرفت.

خزانه داری امریکا  روز جمعه ۱۲خرداد یک شرکت رژیم به‌نام «ابر آروان» را به‌دلیل نقش آن در تسهیل سانسور بر اینترنت تحریم کرد. آمریکا هم‌چنین پویا پیرحسین‌ لو و فرهاد فاطمی، گردانندگان این شرکت و هم‌چنین یک شرکت وابسته به آن در امارات را لیست‌گذاری کرد.

وقوع سیلابهای شدید خسارتهای فراوانی به زیرساختها و تأسیسات شهرستان گرمی و بیله‌سوار در استان اردبیل وارد کرد. رسانه‌های حکومتی از دچار حادثه شدن ۱۵هزار نفر و خسارتی به‌میزان پنج هزار میلیارد ریال خبر داده‌اند. آب شرب شهر گرمی و چند روستا قطع است

 

رحیم ممبینی معاون سازمان برنامه و بودجه رژیم درباره ورشکستگی دولت رئیسی و میزان بدهی‌های نجومی دولت جلاد ۶۷ گفت: مجموع بدهی دولت به نظام بانکی و هم‌چنین سازمانها حدود (هزار و صد و ۴۴هزار میلیارد تومان) و بدهی شرکتهای دولتی نیز حدود (هزار و هشتصد و نود و چهار هزار میلیارد تومان) است. هم‌چنین بدهی دولت به صندوق توسعه ملی حدود ۷۴میلیارد دلار است.

در شرایطی که کارگزاران رژیم تلاش می‌کنند کمبود نان و قاچاق آرد را به گردن نانوایان زحمتکش بیندازند، موسوی عضو مجلس ارتجاع از اردبیل به فساد و غارتگری سرکردگان نظام اعتراف کرد و گفت:

نمی‌شود که نان نباشد /

شنیدم که شاید حدود ۶۰ تا ۶۲ تا مجوز نانوایی صادر شده ولی در بیرون وجود خارجی ندارد اما با اون مجوزها آرد بیرون می‌رود این عیب است چه جوری می‌شود که به نام زید و عمر و... اسمی مجوز نانوایی صادر می‌شود بعد در بیرون چیزی نیست ولی سهیمه آدرمی‌رود نمی دونم در کجاها تقسیم می‌شود من نمی‌دانم

بنی طبا سخنگوی انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی رژیم گفت: سرانه مصرف شیر دردنیا ۱۶۰کیلو گرم است ولی در ایران حدود ۷۰کیلو گرم است وی افزود سرانه مصرف شیر در آمریکا و فرانسه به حدود ۲۰۰کیلو گرم ودرشمال اروپا به حدود ۳۰۰کیلو گرم رسیده اما در ایران در خوش‌بینانه‌ترین حالت حدود ۷۰کیلو گرم است.

وزیر نفت رژیم درباره برباد رفتن میلیاردها دلار سرمایه‌های ملی مردم ایران توسط دیکتاتوری آخوندها اعلام کرد؛ عراق درازای بدهی‌هایش به رژیم به‌خاطر گاز، تنها حاضر به فروش دارو و غذاست. وی افزود اکنون در حال رایزنی هستیم تا نظرشان عوض شود.

لطفا به اشتراک بگذارید: