رشت- تظاهرات هموطنان به خاسته علیه اعدامهای جنایتکارانه با شعار مرگ برجمهوری اعدامی

شب گذشته هموطنان بپاخاسته در رشت علیه اعدام‌های جنایتکارانه به خیابان‌ها آمده و با شعار مرگ بر جمهوری اعدامی تظاهرات کردند. هموطنان از جمله شعار دادند:

مرگ بر خامنه‌ای و قسم به سربداران، ایستاده‌ایم تا پایان

 

شب گذشته زلزله‌ای به بزرگی ۴.۹ ریشتر بخش‌هایی از سراب در آذربایجان شرقی را لرزاند و شهروندان را به خیابان‌ها کشاند. به گزارش خبرگزاری حکومتی ایرنا، این زلزله خساراتی در پی نداشت.

 

همتی، رئیس اسبق بانک مرکزی در توئیتی خطاب به رئیسی جلاد نوشت: «به استناد جدول منتشره از شاخص بهای بانک مرکزی، تورم فروردین۱۴۰۲به ۶۹٪ رسیده است! لطفاًبرای اطلاع مردم توضیح دهید: با کدام اطلاعات و تحلیل در ایام انتخابات۱۴۰۰ قاطعانه قول نصف و سپس تک رقمی کردن تورم را دادید؟ تابه‌حال، برای تحقق وعده چه اقداماتی انجام داده اید؟»

 

محمد خدادی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد رژیم و مدیر عامل اسبق خبرگزاری حکومتی ایرنا در یک مصاحبه تلویزیونی، بی‌اعتباری رسانه‌های رژیم را برملا کرد و گفت:

 

چه اتفاقی افتاد که اصلاً ماجرا دیگه اونجوری نشد یعنی دیگه کسی خبرگزاری ایرنا را مورد اعتمادش نیست یا صدا و سیما دیگه مورد اعتماد مردم نیست چه اتفاقی افتاد؟

خدادی: ایرنا با این ظرفیت که در اختیار دارد و هزار و خرده‌ای کارمند و ۴۰کشور دفتر و دستک و فلان چکار می‌کند... برای چی شما سیزده‌هزار تا رسانه داری ۴۰۰ تا روزنامه داری کل تیراژت زیر ۵۰۰هزار تاست»

 

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس گزارشی از وضعیت ناهنجار و قرون‌وسطایی مدارس میهن منتشر کرد که طبق آن؛

از مجموع ۱۰۶هزار و ۴۹۱ مدرسه دولتی در کل کشور، تعداد هفت هزار و ۱۷ مدرسه اساساً فاقد آب آشامیدنی لوله‌کشی شهری یا روستایی هستند

و تعداد ۵هزار و ۲۶۸ مدرسه هم فاقد توالت هستند.

تعداد ۱۰هزار و ۳۶۱ مدرسه فاقد دستشویی و روشویی هستند.

و مدارس کشور تعداد ۲۰هزار مراقب سلامت کم دارند.

لطفا به اشتراک بگذارید: