ملانی جولی وزیر خارجه کانادا اعلام کرد آن کشور تحریم‌های افزوده‌ای علیه رژیم ایران اعمال می‌کند

به‌مناسبت نوروز و فرا رسیدن بهار نمایندگی شورای ملی مقاومت در آمریکا جلسه‌ای در حمایت از قیام مردم ایران برای آزادی و پایان دادن به زمستان آخوندی در هتل ویلارد واشنگتن با حضور شماری از شخصیتهای برجسته آمریکایی و اعضای شورای ملی مقاومت و نمایندگان جوامع آمریکایی برگزار شد.

 

جلال محمودزاده عضو مجلس ارتجاع از مهاباد اذعان کرد با فیلترینگ، ۱۰ میلیون شغل از دست رفته است، یعنی در طول یک سال و نیم دولت رئیسی به جای این‌که یک میلیون و نیم شغل ایجاد کنیم، هشت میلیون و نیم شغل را از دست دادیم. وی اعلام کرد: این یارانه‌هایی که دولت در حال پرداخت آن است، ۱۰درصد پولی نیست که از آزادسازی ارز به دست آورده است.

 

درباره چشم‌انداز توافق بین رژیم آخوندی و عربستان، سایت حکومتی انصاف‌نیوز نوشت: برجام باقی می‌ماند اگر ما و آمریکا آن را به‌عنوان گام نخست برای آغاز حل و فصل دیگر پرونده‌های باز میان خود می‌دیدند اما به هر دلیلی این‌طور نشد. امروز نیز توافق با عربستان تا زمانی زنده می‌ماند که طرفین آن، توافق دوجانبه را آغازی برای حل و فصل پرونده‌های منطقه ببینند.

از این واقعیت گریزی نیست که اگر تصمیم‌گیران کشور پس از برجام هسته‌یی به سراغ برجام منطقه‌یی رفته بودند احتمالاً در این سال‌ها شاهد خسارت‌های مالی و جانی که به «مستشاران» وارد می‌شود نبودیم

 

ملانی جولی وزیر خارجه کانادا اعلام کرد آن کشور تحریم‌های افزوده‌ای علیه رژیم ایران اعمال می‌کند. تحریم‌های جدید ۸ فرد و دو نهاد را به‌علت نقض فاحش و سیستماتیک حقوق‌بشر و مقامات درگیر در تولید پهپاد و موشک بالستیک رژیم، لیست‌گذاری می‌کنند.

این لیست شامل شماری از سرکردگان ارشد سپاه و مدیران ارشد در صنایع هوافضای رژیم است.

دو شرکت ایمن صنعت زمان فرا و مؤسسه آموزشی راوین آکادمی هم در همین لیست تحریمی قرار دارند.

 

 

رویترز گزارش داد: کاخ‌سفید اعلام کرد با وجود حملات شبه‌نظامیان رژیم ایران به نیروهای آمریکایی در سوریه، آمریکا از این کشور عقب‌نشینی نخواهد کرد.

لطفا به اشتراک بگذارید: