نهمین جلسه دادگاه استنیاف سوئد برای بررسی پرونده دژخیم حمید نوری تشکیل شد

 

در نهمین جلسه دادگاه استیناف سوئد، دادستان نکاتی از شهادتهای شاکیان مجاهدان خلق محمد زند، مجید صاحب جمع، اصغر مهدیزاده، محمود رویایی، اکبر صمدی و حسین فارسی از اشرف۳ در مورد قتل‌عام زندانیان مجاهد و نقش دژخیم حمید نوری را به اطلاع قضات دادگاه استیناف رساند.

در جلسه دادگاه قسمتی از مصاحبه مجاهد خلق محمود رویایی با سیمای آزادی در سال۱۳۷۸ در مورد نقش دژخیم حمید نوری در قتل‌عام در دادگاه پخش شد

دادستان خلاصهٔی از شهادتهای رضا فلاحی، رمضان فتحی، اکبر بند علی  و احمد ابراهیمی را نیز به اطلاع دادگاه رساند

دوستان و بستگان شهیدان قیام در ابتدای سال نو بر سر مزار شهیدان حاضر شدند و با نثار گل و با شعار مرگ بر دیکتاتور برای ادامهٔ راه آنها تجدید پیمان کردند.

دیوارنویسی و شعارنویسی در سال نو توسط جوانان قیام خستگی‌ناپذیر ادامه دارد

نماینده دولت فرانسه در اجلاس حقوق بشر: فرانسه مجدداً محکومیت شدید خود را به‌خاطر سرکوب خشونت‌آمیز رژیم ایران علیه تظاهر کنندگان ابراز می‌کند. زنان و دختران ایران متعهد به آزادی خود هستند. سرکوب و اعدام تظاهر کنندگان به شکلی وحشیانه پیش رفت

سرکردهٔ نیروی هوایی تحت‌امر خامنه‌ای نسبت به‌گرایش گستردهٔ جوانان به‌دشمن برانداز هشدار داد. واحدی گفت: «توصیه من به شما جوانان این است که مراقب فریب دشمن در فضای مجازی باشید، شما یکی از مهمترین اهداف جنگ شناختی دشمن هستید». او هم‌چنین نسبت به «تاکتیک‌ها و تهدیدات نوین دشمن» به‌ویژه در «خط مقدم جنگ شناختی» هشدار داد.

در حاکمیت پلید آخوندیدر تصادفات هفت روز ایام عید با تأسف ۳۲۵ هموطن کشته و ۷هزار تن مجروح و مصدوم شدند

لطفا به اشتراک بگذارید: