تلویزیون الحدث ـ ایرانیان مقیم آمریکا مراسمی را به‌مناسبت عید نوروز در مجلس سنا برگزار کردند

تلویزیون الحدث گزارش داد: ایرانیان مقیم آمریکا مراسمی را به‌مناسبت عید نوروز در مجلس سنا برگزار کردند. در این مراسم تعدادی از شخصیتهای برجسته از جمله جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق و سناتور جوزف لیبرمن شرکت داشتند. خانم مریم رجوی سنای آمریکا را به حمایت از خواسته‌های مردم ایران و فعال کردن مجدد قطعنامه‌های ششگانه شورای امنیت برای متوقف کردن طرح و برنامه رژیم ایران برای دستیابی به سلاح هسته‌یی فراخواند

علیرضا بیگی عضو مجلس ارتجاع گفت: دولت با نوسان‌گیری از قیمت ارز، کسری خود را جبران می‌کند اما مردم، زندگی‌شان را از دست می‌دهند. وی افزود: امروز تعدادی از تولیدکنندگان ورشکست شده‌اند و از حوزه تولید کنار کشیده‌اند. دامدارانی دام‌های خود را سر بریدند. مرغداری هایی جوجه‌های خود را از بین برده‌اند. این‌ها فجایعی است که درگذر نوسانات ارز در حال رخ دادن است و جبران‌ناپذیر است

به‌دنبال آخوند علم‌الهدی، امام جمعه خامنه‌ای در مشهد، پاسدار شریعتمداری نیز بار دیگر خواستار دخالت آتش به اختیار عوامل بسیجی و چماقدار خامنه‌ای برای سرکوب زنان شد. نماینده خامنه‌ای در کیهان نوشت: غائله کشف حجاب را جمع کنید احتمال مواجهه با یک رخداد خسارت‌بار دور از انتظار نیست بعید نیست مردم برای مقابله با این هنجارشکنی دست به کار شوند.

سپاه پاسداران یک طرح سرکوبگرانه دیگر علیه زنان میهنمان را به اجرا درمی‌آورد. پاسدار بابایی معاون سرکرده سپاه پاسداران در قم اعلام کرد «طرح آمر به معروف محله خود باشیم» در قم با هدف ترویج امر به معروف به‌صورت محله‌محور به اجرا درمی‌آید.

آخوند خاتمی، عضو هیأت رئیسه خبرگان ارتجاع، با تهدید کارمندان ضدحکومت آخوندی در ادارات گفت: کارمند نظام باید همواره طرفدار نظام باشد. کارمند مخالف نظام به مصلحت کشور نیست.

کی‌یف ایندیپندنت نوشت: زلنسکی رئیس‌جمهور اوکراین تحریم‌هایی را علیه ۴۰۰ فرد و شرکت روسی، ایرانی و سوری دیگر اعلام کرد. شرکت‌های هواپیمایی ماهان ایر و شرکتهای پهپادی مرکز تحقیقات صنایع هوایی شاهد و شرکت پراوار پارس (Paravar Pars)، مشمول تحریم‌ها شدند.

لطفا به اشتراک بگذارید: