وزارت خزانه‌ داری آمریکا ۸نفر از مدیران ارشد شرکت پراور پارس را لیست‌ گذاری کرد

جمعه ۱۴بهمن درصد و چهل و یکمین روز قیام سراسری، مردم شجاع زاهدان، به‌رغم دستگیریهای گسترده و تدابیر و اقدامات سرکوبگرانه شدید سپاه و نیروهای سرکوبگر خامنه‌ای، بار دیگر پس از نماز با شعارهای مرگ بر خامنه‌ای، مرگ بر بسیجی و مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه رهبر در خیابانهای زاهدان به تظاهرات پرداختند.

همزمان در خاش نیز هموطنان بلوچ اقدام به راهپیمایی و تظاهرات با شعار مرگ بر خامنه‌ای و مرگ بر سپاهی و بسیجی نمودند.

مردم و نمازگزاران در سنندج نیز در اعتراض به ربوده شدن ماموستاهای شهر، ماموستا ابراهیم کریمی و ماموستا لقمان امینی در مقابل مسجد جامع ننله با شعار «مرگ بر دیکتاتور» و «مرگ بر جاش» دست به تظاهرات زدند و خواستار آزادی آنها شدند.

خانم مریم رجوی با درود به هموطنان دلیر بلوچ در زاهدان و دیگر شهرها که به‌رغم تدابیر وحشیانه نیروهای سرکوبگر بر خواست مردم ایران برای سرنگونی پافشاری می‌کنند گفت: آنها نشان دادند که هم صدا با همه مردم ایران هر گونه دیکتاتوری را رد می‌کنند و خواستار یک جمهوری دمکراتیک مبتنی بر آرای عموم مردم هستند.

ارتش آتش و آزادی ـ فراگیر شدن عملیات جوانان شورشگر در سراسر میهن

هموطنان زلزله‌زده در خوی هم‌چنان در شرایط سخت و طاقت‌فرسایی به سر می‌برند. مردم به‌علت ادامه پس لرزه‌ها مانند روزهای قبل در چادرهای بدون امکانات در سرما هستند و نمی‌توانند به خانه‌های آسیب دیده خود برگردند.

وزارت خزانه‌داری آمریکا: دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا ۸نفر از مدیران ارشد شرکت پراور پارس را که قبلاً توسط آمریکا و اتحادیه اروپا به‌دلیل تولید پهپادهای سری شاهد برای نیروی هوافضای سپاه پاسداران تحریم شده بود، لیست‌گذاری کرد. نفرات لیست‌گذاری شده عبارتند از: حسین شمس آبادی، علیرضا تنگسیری، ابوالفضل نظری، محسن اسدی، محمدصادق حیدری موسی، ابوالفضل صالح نژاد، محمدرضا محمدی و ابوالقاسم والاگوهر

وزارت خزانه‌داری آمریکا هم‌چنین دو شناور نیروی دریایی رژیم ایران به نام‌های مکران و دنا را به‌عنوان اموالی که رژیم ایران در آن ذینفع است، تحریم کرد.

 

 

 

 

لطفا به اشتراک بگذارید: