بستگان زندانیان زیر اعدام در برابر زندان قزل‌حصار تجمع اعتراضی برگزار کردند

تظاهرات و شعار شعارهای شبانه در تهران در مناطق مختلف تهران، گوهردشت کرج

روز گذشته ایرانیان آزاده و بستگان شهیدان سربه‌دار در مقابل دادگاه سوئد، همزمان با هفتمین جلسه دادگاه تجدید نظر دژخیم حمید نوری تظاهرات کردند.

مجلس نمایندگان آمریکا قطعنامه‌یی در حمایت از قیام سراسری مردم ایران با ۴۲۰ رأی مثبت و تنها با یک رأی منفی تصویب کرد

این قطعنامه از شجاعت و عزم زنان و مردانی که در بیش از ۱۳۳شهر تظاهرات کردند تقدیر می‌کند

در این قطعنامه آمده است: تظاهر کنندگان امنیت خود را به‌خطر انداختند تا علیه نقض حقوق‌بشر رژیم ایران اعتراض کنند. رژیم ایران دارای سابقه طولانی تب عیض ساختاری و قانونی علیه زنان است

پاسدار وحیدی وزیر کشور رئیسی جلاد بار دیگر از قطعنامه پارلمان اروپا برای لیست‌گذاری سپاه پاسداران سوزوگداز کرد و گفت: مقامات اروپایی در اظهارات مختلف خود نشان داده‌اند که این تصمیم‌شان احساسی و ناشی از ورود جریانهای ضدانقلابی است که آنها را فریب داده‌اند.

رافائل گروسی رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هشدار داد: رژیم ایران اکنون مواد کافی برای ساخت چندین بمب هسته‌یی را در اختیار دارد. غرب تلاش مضاعفی انجام دهد تا رژیم ایران نتواند بمب اتمی بسازد.

روز گذشته شماری از نیروهای شهرداری میاندوآب در برابر ساختمان شهرداری این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

بستگان زندانیان زیر اعدام در برابر زندان قزل‌حصار تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در اوج سرمای شدید زمستانی، مرتضی حسینی عضو مجلس ارتجاع از میانه اذعان کرد قیمت گاز برای مشترکاًن روستایی یکباره از ۲۰۰هزار تومان به ۶ میلیو ن تومان افزایش پیدا کرده است.

کارشناسان حکومتی قصد رژیم برای جابه‌جایی شاخص آلودگی هوا برای تعطیلی مدارس را خطرناک توصیف کرده و گفتند. کم‌کاری در انجام وظیفه به قیمت جان دانش‌آموزان تمام می‌شود. با عدم ارائه واقعی تلفات به سمت عادیسازی آلود گی پیش می‌رویم.

 

 

 

 

لطفا به اشتراک بگذارید: