کارکنان برق کشوردر برابر ساختمان وزارت نیروی رژیم دست به تجمع و تظاهرات زدند

شعارهای شبانه مرگ بر خامنه‌ای و مرگ بر دیکتاتور در تهران

روز گذشته هموطنان آزاده و بستگان شهیدان سربه‌دار در مقابل دادگاه سوئد همزمان با ششمین جلسه دادگاه تجدید نظر دژخیم حمید نوری در استکهلم تظاهرات کردند.

هانا نیومن نماینده پارلمان اروپا از آلمان: ما در پارلمان اروپا به‌تلاشهایمان برای یافتن راههایی برای قرار دادن سپاه در لیست تروریستی ادامه خواهیم داد

روز گذشته تجمع اعتراضی بازنشستگان مخابرات در شماری از شهرهای میهن برگزار شد. برخی از این شهرها عبارتند از: رشت، مشهد، اردبیل، شوش، چهارمحال و بختیاری، یزد، اصفهان، کرمانشاه، تهران، خرم‌آباد،

همزمان بازنشستگان آموزش و پرورش در تهران در برابر ساختمان وزارت آموزش و پرورش تظاهرات کردند

تجمع اعتراضی کارکنان پتروشیمی بندرشاپور روز گذشته برگزار شد.

از سوی دیگر کارکنان برق کشور نیز در برابر ساختمان وزارت نیروی رژیم دست به تجمع و تظاهرات زدند.

قضائیه جلادان صبح امروز از هلاکت رئیس کلانتری و یک استوار یک نیروی انتظامی رژیم در جریان یک درگیری مسلحانه در بمپور در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش رسانه‌های حکومتی، دادستان رژیم در این استان گفت: حوالی ساعت یک و نیم بامداد امروز مأموران در حال گشت‌زنی در جاده شمس‌آباد شهرستان بمپور با افراد مسلح درگیر شدند که در جریان آن رئیس کلانتری و مأمور همراه او کشته شدند.

در هشدارهایی نسبت به انزجار مردم از آخوندهای حکومتی، وحید خراسانی از مراجع قم گفت: گلایه‌های زیادی از معیشت به ما می‌رسد.

آخوند مسیح مهاجری نیز گفت: حرف افکار عمومی این است که وقتی مردم در فقر دست و پا می‌زنند حوزه‌های علمیه نباید از بودجه عمومی کشور تغذیه کنند.

یک کارگزار وزارت بهداشت رژیم با ارائه یک آمار تکان‌دهنده، اعتراف کرد که استاندارد سالیانه ذرات معلق در ایران ۶برابر راهنمای سازمان بهداشت جهانی است.

این در حالیست که دولت رئیسی جلاد درصدد است استاندارهای شاخص آلودگی هوا برای تعطیلی مدارس را تغییر داده تا در شرایط آلودگی هوا مدارس تعطیل نشوند.

در جدیدترین فساد اقتصادی در دیکتاتوری ولایت‌فقیه، روزنامه حکومتی ابتکار اعلام کرد مدیریت منطقه آزاد قشم ۲۰۹هزار و ۴۰۰یورو پیش‌پرداخت خرید یک فروند هواپیما را پرداخته اما هواپیمای مربوطه گم شده است!

لطفا به اشتراک بگذارید: