بروکسل ـ تظاهرات یاران شورشگر همزمان با اجلاس وزیران خارجه اتحادیه اروپا

تظاهرات بروکسل و اجلاس اتحادیه اروپا

فراخوان برای لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران توسط اتحادیه اروپا و کلیه کشورهای عضو.

شعار تظاهر کنندگان: مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه رهبر، انحلال سپاه پاسداران، خواسته خلق ایران، بسیجی سپاهی، داعش ما شمایید، ولایت سلطنت، هر دو علیه ملت.

روز دوشنبه، ۳بهمن ۱۴۰۱، اشرف‌نشانان و ایرانیان آزاده هواداران سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت در بروکسل با برگزاری یک  در برابر مقر اتحادیه اروپا، خواستار لیست‌گذاری سپاه به‌عنوان یک سازمان تروریستی شدند. ایرانیان آزاده با اشاره به قطعنامه قاطع پارلمان اروپا در لیست‌گذاری سپاه از اتحادیه اروپا می‌خواهند تا با احترام به نظر نمایندگان بیش از ۴۵۰میلیون تن از مردم اروپا، در حمایت از مردم ایران سپاه پاسداران را در لیست تروریستی اتحادیه اروپا قرار دهند.

آقای پائولو کازاکا نماینده سابق پارلمان اروپا، با حضور در جمع اشرف‌نشانان از تلاش آنها برای لیست‌گذاری سپاه، سپاس‌گزاری کرد.

سناتور مارک دمسماکر از بلژیک و نماینده سابق پارلمان اروپا با حضور در بین تظاهرات کنندگان گفت، من آمده‌ام تا پیام بسیاری از همکارانم را در پارلمان فدرال، ایالتی و سنا و پارلمان اروپا به شما برسانم. ما خواهان لیست‌گذاری سپاه پاسداران هستیم، و شکی نیست که سپاه عامل تروریسم در منطقه و جهان است. آنها با روسیه در جنگ اوکراین همکاری می‌کنند، و وقتی جنایتکاران به هم می‌پیوندند فجایع به‌وقوع می‌پیوندند. آقای بورل، ای کاش به اندازه ۵دقیقه مانند تظاهرات کنندگان اینجا و در ایران که با جان در برابر سپاه مبارزه می‌کنند، جرأت داشتید و کاری را که می‌بایست انجام می‌دادید.

آقای دکتر طاهرزاده، از اعضای شورای ملی مقاومت ایران در سخنان خود با اشاره به نقش مقاومت ایران در پیشبرد خط سرنگونی گفت: این خیابان است که همه چیز را تعیین‌تکلیف می‌کند، کانونهای شورشی در ایران و امروز شما در بروکسل، پس مدعیان فضای مجازی کجا هستند، اگر امروز نباید حاضر باشند پس منتظر چه زمانی هستند. سپس با خطاب قرار دادن اتحادیه اروپا خواستار پایان سیاست کثیف مماشات و لیست‌گذاری سپاه پاسداران شد.

مهدی نوبری از انجمن حقوق‌بشر، سروش ابوطالبی و علی باقری از انجمن جوانان از دیگر سخنرانان این برنامه بودند. آقای مهدی نوبری در سخنان خود با اشاره به نقش سپاه پاسداران در قتل مردم ایران و سرکوب اعتراضات، لیست‌گذاری سپاه را اقدامی مؤثر در حمایت از مردم ایران دانست.

آقای سروش ابوطالبی، به نقش مخرب سپاه در منطقه و جهان اشاره کرد و لیست‌گذاری سپاه را لازمه صلح در منطقه و جهان دانست.

علی باقری در سخنان خود با اشاره به برنامه ده ماده‌ای خانم مریم رجوی، انحلال سپاه پاسدران را یکی از خواستهای نخستین مردم و مقاومت ایران دانست و خواستار پایان دادن به سیاست مماشات توسط اتحادیه اروپا و لیست‌گذاری سپاه پاسداران شد.

این برنامه با استقبال گسترده رسانه‌های بلژیکی و اروپایی و بین‌المللی قرار گرفت.

خبرنگاران خبرگزاری بلگا، تلویزیون ZDF آلمان، تلویزیون و رادیو آر تی بی‌اف بلژیک، خبرگزاری رویترز، EPA، تلویزیون tRt، تلویزیون آلا نیوز ایتالیا، و ای یو نیوز به تهیه عکس، ویدیو، مصاحبه و گزارش از این برنامه اقدام کردند.

  • سخنگوی مجاهدین: به‌رغم تمام دود و دم و پروپاگاند و تبلیغات عوام‌فریبانه و هم‌نوایی ظاهری با خواست‌های مردم ایران و ادعای این‌که در کنار مردم ایران ایستاده‌اند، و به‌رغم رأی قاطع نمایندگان مردم اروپا در پارلمان اروپا، امروز سیاست شوم و شرم‌آور مماشات و استمالت، مانع لیست‌گذاری سپاه پاسداران توسط اتحادیه اروپا شد و آن را به یک دادگاه اروپایی موکول کردند.

  • سخنگوی مجاهدین: آیا برای لیست‌گذاری مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی ایران در سال۱۳۸۱ که البته در سال۱۳۸۷ با تلاش‌های جانکاه مقاومت ایران و یاران اشرف‌نشان باطل گردید، به یک دادگاه اروپایی مراجعه کردید؟ یا به عکس دادگاهها شما را وادار به ابطال لیست‌گذاری کردند؟

  • سر باز زدن از لیست‌گذاری تمامیت سپاه پاسداران بها قائل نشدن برای درخواستها و تظاهرات ایرانیان و حتی قطعنامه پارلمان اروپاست. این را نمی‌توان با چند فقره لیست‌گذاری آبکی جبران کرد و سرپوش گذاشت. مردم ایران با تحریم‌های قطره‌ای و سراب به جای آب، فریب نمی‌خورند.

  • وانگهی مگر صدها نماینده پارلمان اروپا نمی‌دانستند که برای لیست‌گذاری سپاه باید دادگاه حکم کند؟ در این صورت چه نیازی به قطعنامه بود؟! شما باید سپاه را لیست‌گذاری می‌کردید تا رژیم به دادگاه مراجعه کند و نه بالعکس. این وارونه‌کاری هیچ چیزی جز اجابت خواسته رژیم نیست.

  • ایرانیان بپا خاسته و مجاهدین و مقاومت ایران از لیست‌گذاری و انحلال و در هم کوبیدن تام و تمام سپاه پاسداران و وزارت بدنام اطلاعات و تمامیت رژیم خون‌ریز ولایت فقیه دست برنمی‌دارند و به لفاظی و اقدامات نمایشی رضایت نمی‌دهند.

#انحلال_سپاه_پاسداران

مسعود رجوی ـ ۲۱ آذر ۱۴۰۱

همه می‌بینند که خامنه‌ای و جلادان زبانی جز قهر و قدرت و قاطعیت نمی‌فهمند. اما ارباب بی‌مروت ارتجاع و استعمار به جای جلاد قربانی را از خشونت پرهیز می‌دهند.

جوانان شورشگر و انقلابی فریب نمی‌خورند. تنها راه برای آزادی، قهر انقلابی و ارتش آزادی با جنگ صد برابر و تهاجم حداکثر است.

بیچاره آخوندهای شب‌پرست از یاد برده‌اند که قرآن می‌گوید مرده مپندارید، شهید زنده است و هرگز نمی‌میرد.

لفاظی و اشک تمساح «انتقادی» برای مردم ایران از راه دور، کافیست. با یک درصد آنچه به اوکراین می‌دهند، ارتش آزادیبخش می‌توانست کار را تمام کند. البته ما همان یک درصد را هم نمی‌خواستیم ولی به درخواست رژیم آخوندی و برای همین رژیم، بمباران و خلع‌سلاح و بعد هم فروپاشی نرم و شیطان‌سازی سخت، پیشه کردند.

ولی ما سوگند خوردیم که یک، دو، سه، صد و هزار اشرف بسازیم و چنین شد.

اگر راست می‌گویید سفارت‌های رژیم را تعطیل کنید. پاسپورت مزدوران را باطل و آنها را اخراج کنید. ضرورت انحلال سپاه خامنه‌ای و وزارت اطلاعات و حق مقاومت و سرنگونی فاشیسم دینی را به‌رسمیت بشناسید.

لطفا به اشتراک بگذارید: