اعدام جنایتکارانه زندانی قیام محسن شکاری به‌دستور خامنه‌ای

قیام سراسری، شماره ۱۸۱

اعدام جنایتکارانه زندانی قیام محسن شکاری به‌دستور خامنه‌ای

خانم مریم رجوی: این جنایت نشان استیصال خامنه‌ای در مقابل قیام است و جوانان قیام‌آفرین آن را بی‌پاسخ نمی‌گذارند

فراخوان بین‌المللی برای اقدام مؤثر علیه رژیم برای توقف اعدام و کشتار، سفارتها باید تعطیل و مزدوران اخراج شوند

صبح امروز پنجشنبه ۱۷ آذر زندانی قیام محسن شکاری ۲۳ساله به دستور خامنه‌ای اعدام شد. قضاییه جلادان اعلام کرد: «محسن شکاری، اغتشاشگری که ۳مهر ماه ۱۴۰۱، خیابان ستارخان تهران را بست و یکی از مأموران حافظ امنیت را با قمه مجروح کرد، صبح امروز اعدام شد» و دیوان عالی آخوندها هم این حکم جنایتکارانه را تأیید و اعلام کرد «اقدامات محسن شکاری مصداق اخافه ناس بوده است. ». (خبرگزاری قضاییه رژیم –میزان- ۱۷ آذر)...

خانم مریم رجوی اعدام جنایتکارانه شهید قیام محسن شکاری را نشان استیصال خامنه‌ای و رژیم آخوندها در مقابل قیام و انقلاب دمکراتیک و وحشت از چشم‌انداز سرنگونی دانست و گفت این جنایت بزرگ آتش خشم مردم را دو چندان می‌کند و شورشگران و قیام‌آفرینان به‌ویژه جوانان ستارخان آن را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت.

وی از ملل متحد، اتحادیه اروپا و کشورهای عضو و عموم مدافعان حقوق‌بشر خواست اعدام محسن شکاری را قویاً محکوم کرده و به اقدامهای مؤثر و عملی علیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران به‌منظور توقف اعدام و کشتار مبادرت کنند. سفارتهای این رژیم باید تعطیل و دیپلماتها و مزدوران وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران اخراج شوند. معامله و مراوده با رژیمی که ننگ بشریت معاصر است، پایمال کردن ارزشهای حقوق‌بشری است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۷ آذر ۱۴۰۱ (۸ دسامبر ۲۰۲۲)

 

مطالب مرتبط

سناتور رابرت منندز ـ صدور احکام اعدام نمونه دیگری از بی‌اعتنایی بیرحمانه رژیم ایران به حقوق‌بشر است

وزرای خارجه انگلستان و آلمان اعدام محسن شکاری را محکوم کردند

لطفا به اشتراک بگذارید: