انی لوف رهبرحزب مرکزسوئد ـ اتحادیه اروپا باید سپاه پاسداران را در فهرست تروریستی قرار دهد ـ دریک نگاه

خشم و خروش و آتش توسط جوانان شورشگر در شهرهای: تهران، بانه، یاسوج، قروه، اسلام‌شهر تهران و سنندج

در باغک بوشهر جوانان خشمگین مینی‌بوس و محل یک مزدور جنایتکار رژیم را به آتش کشیدند. این مزدور از مینی‌بوس برای انتقال مزدوران بسیجی برای سرکوب مردم استفاده می‌کرد.

شب گذشته مردم و جوانان شورشگر در نقاط مختلف تهران تظاهرات کرده و با مزدوران رژیم درگیر شدند.

هم‌چنین هموطنان در دیگر شهرها تظاهرات شبانه برگزار کردند و شعار مرگ بر خامنه‌ای سر داده و در برخی شهرها با مأموران سرکوبگر درگیر شدند.

در اراک وحوش خامنه‌ای به‌مردم شلیک مستقیم کردند.

ایرنا ـ خبرگزاری رسمی رژیم نوشت: حدود ۲۰ جوان که گویا سازماندهی شده بودند، عصر روز (چهارشنبه) در یاسوج با سردادن شعارهای ساختارشکنانه به سمت میدان آریوبرزن آمده و اقدام به سنگ پرانی و پرتاپ کوکتل به سمت نیروهای انتظامی و خودروهای آنان، کردند که به خودرو طلبه‌ای اصابت کرد و دچار آتش‌سوزی شد.

کمیته روابط خارجی سنای آمریکا یک قطعنامه دو حزبی در حمایت از قیام مردم ایران تصویب کرد.

در این قطعنامه آمده است: شورشی که مردم ایران در مواجهه با وحشیگری رژیم هم‌چنان به‌نمایش می‌گذارند، الگویی فوق‌العاده برای همه ما و همه در سراسر جهان بوده است.

سناتور منندز رئیس کمیته روابط خارجی سنا گفت: امیدوارم تصویب این قطعنامه دوحزبی و دو مجلسی توسط کنگره به‌تقویت صدای صدها هزار زن و مرد ایرانی که علیه وحشیگری یکی از سرکوبگرترین رژیمهای جهان اعتراض دارند، کمک کند.

وزارت‌خارجه سوئد اعلام کرد: سوئد در کنار همه زنان ایرانی است که برای حقوق‌بشر خود تظاهرات می‌کنند.

انی لوف، رهبر حزب مرکز سوئد گفت: اتحادیه اروپا باید سپاه پاسداران را که در فهرست تروریستی خود قرار دهد. این سپاه پاسداران است که به‌ظلم خونینی که آخوندهای ایران مردم خودشان را در معرض آن قرار می‌دهند، دامن می‌زند و از آن دفاع می‌کند.

 

مطالب مرتبط

هشتاد و سومین روز قیام سراسری مردم ایران همزمان با روز دانشجو

هشتاد و سومین روز قیام سراسری - ۱۶آذر روز دانشجو و تظاهرات گسترده شبانه + توئیت خانم مریم رجوی

 

لطفا به اشتراک بگذارید: