بزبیاری عظما از همه طرف ـ موشکاف

موشکاف: سلام به همه رفقای با مرام و جوونای جنگنده. ایوالله به شما که نذاشتید فک عظما بسته بشه. تا قمپز در کرد که میخواد قیامو جمع کنه زدید پهن زمینش کردید. هاهاها. عظمای فلک زده واسه این‌که جوونا رو جمع کنه تو مسجد اونجا بساط تماشای فوتبال راه انداخته:

تلویزیون رژیم ـ اول آذر ـ ۱۴۰۱

یک دورهمی برای دیدن فوتبال توی مسجد اون هم از نوع جام جهانی. کانونهای فرهنگی و هنری مساجد امسال مردم رو برای دیدن فوتبال به مسجدا دعوت کردن.

موشکاف: جوونا هم به عظما گفتن خودتی! بعدشم رفتن تو خیابون به خدمتش رسیدن:

امسال میده کشته سپاه/ مرگ بر کل نظام

موشکاف: این روزا عظما از همه طرف داره بز میاره. ببینید توی نشست خبری سخنگوش چطوری خبرنگارای خودشون مچش رو گرفتن:

نشست خبری کنعاتی ـ سخنگوی وزارت‌خارجه رژیم ـ ۲آذر

خبرنگار: می‌خواستم بفرمایید که ما توی مذاکرات حالا چیزی که احساس شد توی منابع خبری این بود که منتظر زمستان سرد! اروپا بودیم و به نوعی مذاکرات را سعی کردیم کش بدهیم تا به زمستان برسیم اما حالا که به فصل سرما رسیدیم از طرفی می‌بینیم که اروپایی‌ها به اندازه کافی ذخیره گاز دارند و از طرف ایران هم می‌بینیم ما حتی با ناترازی در زمینه مصرف داخلی مواجهیم آن ایده ما بنوعی با شکست مواجه شده

کنعانی: من چنین چیزی را تأیید نمی‌کنم و هیچ‌کدام از مقامات رسمی جمهوری اسلامی ایران در هیچ دوره و مقطعی چنین اظهارنظری نداشتند.

خبرنگار: آقای مرندی مشاور وزارت‌خارجه هستند یا نه؟

کنعانی: آقای؟

خبرنگار: آقای علیرضا مرندی دقیقاً ایشون این مسأله را مطرح کردند.

کنعانی: من در خصوص اظهارنظرهای رسانه‌یی هیچ فردی اظهارنظر نمی‌کنم.

موشکاف: هاهاها دیگه حرف هم نمیتونن بزنن چون زهوار رژیم که در می‌ره، حتی خبرنگارای خودش هم این جوری پته‌شونو رو آب میندازن. از اون طرف کابینه خبیثی هم داره پخش و پلا میشه.

تلویزیون رژیم ـ اول آذر ۱۴۰۱

رئیس‌جمهور با استعفای رستم قاسمی موافقت کرد. آقای رئیس‌جمهور با تقدیر از آقای قاسمی به‌خاطر مریضی با استعفای او موافقت کرد. آقای شهریار افندی‌زاده به جای او منصوب شد.

موشکاف: مریضی کدومه؟ روزنامه‌های خودتون مقر اومدن که علتش همون داستان یه میلیون مسکنه:

روزنامه همدلی ـ ۲۴آبان

بسیاری از منتقدان وزارت راه و شهرسازی معتقد بودند که قاسمی نتوانسته تاکنون وعده ساخت یک میلیون مسکن در هر سال را برای دولت سیزدهم عملی کند.

موشکاف: بابا یه میلیون چه کشکیه تو بگو این بوفالو که تخصصش تو بالا کشیدن و دزدیه صد تا خونه تونسته بسازه یا نه؟ یادتونه همین یارو وعده یه میلیون مسکن در سال می‌داد؟

تلویزیون رژیم ـ ۱۹شهریور ـ ۱۴۰۰

وزیر راه و شهرسازی گفت با ساخت سالانه یک میلیون مسکن مردم دغدغه‌ای نخواهند داشت. آقای قاسمی افزود همه افرادی که مسکن اولی هستند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

موشکاف: سال تموم شد و از مسکن خبری نشد. فقط پول ملتو به بهانهٔ ساخت مسکن گرفتن و بالا کشیدن بله این‌طور که پیداس میخوان این یارو رو گوشت قربونی کنن تا خبیثی رو در ببرن. خلاصه که رفقا وضعیت نظام خیلی قاراشمیشه. مرحمت زیاد.

 

مطالب مرتبط 

شصت و هشتمین روز قیام - اعتصاب در شهرهای میهن در حمایت از قیام سراسری - توئیت خانم مریم رجوی

جوانرود در آتش و خون - رود جوانان شورشگر جوانرود در شصت و هفتمین روز قیام سراسری طغیان می‌کند