نظام مثل لوله آب ترکیده همین جوری ازش داره می‌ریزه ـ موشکاف

موشکاف: سلام به رفقای با مرام و دلاورای اهل جنگ! سلام به همه برو بچه‌های قیام که نظام ولایت رو حسابی به شرشر انداختن تا جایی که بوفالوی ولایت هم مجبور شده مقر بیاد که نظام مثل لوله آب ترکیده همین جوری ازش داره می‌ریزه. هاهاها.

آخوند علم‌الهدی نماینده خامنه‌ای در مشهد و پدرزن رئیسی جلاد ـ ۲۹آبان

یک بحران سیاسی پیش میاد شما دیدید یک‌مرتبه عده‌یی ریزش می‌کنند آنهایی که در جریان انقلاب در جریان نظام اینها به‌اصطلاح کاملاً مسأله دارند اینها ریزش می‌کنن می‌افتند همچین نیست که اینها بخواهند ظاهر بشوند این یک مسأله‌ای است که ما باید ببینیم اصلاً مسأله ریزش در جامعه دینی به‌عنوان یک اصل قطعی ذات مقدس پرورگار است.

موشکاف: باریکلا! زدی به خال. ذات مقدس پروردگار اونچنان بلایی سرتون آورده که همگی به شرشر افتادید. بعععععععله همینه. تازه کجاشو دیدی؟ ذات مقدس پروردگار خیلی برنامه‌ها داره براتون.

سایت انتخاب ـ پاسدار بزمشاهی ـ مشاور سرکرده سپاه ـ  ۲۸آبان

امروز ما با نسلی مواجه هستیم که تحت تأثیر القائات دشمن قرار گرفته و فریب خورده است. این فریب خوردن تنها مخصوص نسل نوجوانان نیست بلکه ممکن است ما هم فریب بخوریم و اگر امید به آینده را از دست بدهیم، دشمن در تلاشش موفق خواهد شد.

موشکاف: این یارو مثلا مشاور پاسدار سلامیه! دیدید چطوری ریزش و بریدگی تو نظام ولایت رو لو داد؟ یعنی از این بهتر نمی‌شد به ناامیدی و فلاکت سگ و سیله‌های عظما اعتراف کرد. حالا تو این وضعیت بازار خالی بندی هم داغه و برای جلوگیری از ریزش تا دلتون بخواد خالی می‌بندن و اراجیف میگن. مثلاً برای این‌که اعتصاب رو که الآن تمام شهرهای کشور رو فرا گرفته، انکار کنن، خبرنگارای صدا و سیمای ننگ ما به چه جنغولک بازیایی دست می‌زنن.

امروز هم خبرنگارهای ما بازارهای پر رفت و آمد رو رصد کردن.

خبرنگار: امروز ۲۸آبان، ساعت ۱۰ و ۴۰دقیقهٔ روز ۲۸آبان ۱۴۰۱ الآن خیابان بزرگمهر اصفهان، مغازه‌ها باز است و مردم در حال رفت و آمد... الآن ساعت ۱۱ و ۲۰دقیقهٔ روز شنبه ۲۸آبان ۱۴۰۱ خیابان ابن سینای اصفهان همهٔ مغازه‌ها باز هستند.

موشکاف: آخه صدا و سیمای ولایت نشان! هی خبرنگارات بیان ساعتو جلو دوربین نشون بدن، آی الاغ  کی رو می‌خوای گول بزنی، مردمی رو که میلیون میلیون خودشون تو اعتصاب بودن یا میلیون میلیون اعتصابو تو شهرشون دیدن؟! اگه تو یه خیابون نشون دادی بیا من صد تا شهر و خیابون در حال اعتصاب نشونت بدم. هاهاها...

موشکاف: اما رفقا این چاخانا واسة روحیه دادن به نیزوهای وارفته‌شونه که از ترس چپیدن تو خونه و بیرون نمیان. نمونه‌ش همین یارو آخونده رو نگاه کنین که از حال زار و نزار خودش می‌گه.

آخوند حسینی همدانی ـ امام جمعه خامنه‌ای در کرج ـ ۲۸آبان

دعوت به براندازی می‌کردند دعوت به خواسته‌های نامربوطی داشتند در همان سال ۶۰ عده‌یی را از همان موقع بعد مسلح شدند اعلام مسلحانه کردند در این واقعه ۹ نفر شهید می شوند دیگر ما خواب و خوراک نداریم منقلب می شویم ناراحت می‌شویم یک نفر شهید در شهرمان می‌شود ناراحت می‌شویم

موشکاف: بعلللللللله خدا همون خدای سال شصته. همون ذات مقدس پروردگار که از طریق مردم با مرام ایران عظما و کل نظامش رو رپتو پتو می‌کنه. مرحمت زیاد رفقا.

 

مطالب مرتبط 

جوانرود در حمایت از مهاباد بپاخاست، تاکنون ۳تن از شهروندان به‌شهادت رسیده‌اند

شصت و ششمین روز قیام - تظاهرات مردمی و پایداری و ایستادگی شورشگران مهاباددر برابر یورش پاسداران - توئیت خانم مریم رجوی