تظاهرات شهرهای میهن نوید کله پا شدن آخوندها ـ موشکاف

موشکاف: سلام به همه رفقای عزیز و دوستان با مرام! سلام به همه اون هموطنایی که حسابی کولاک کردن و حق عظما رو کف دستش گذاشتن. شهرا همینطوری یکی پشت همدیگه بلند شدن و از کردستان و سقز حمایت کردن. دمتون گرم. دستمریزاد. نشون دادید که زمان رپتو پتو کردن عظما خیلی نزدیک شده:

تظاهرات و شعارها در شهرهای مختلف  

موشکاف: قیام مردم اونچنان ترسی به دل آخوندا انداخته که خودشون هم نمی‌دونن چه غلطی بکنن. توی استبل ولایت سگ و سیله‌های عظما به دست و پا افتادن و هر کدوم به شکلی ترسشون رو نشون میدن:

فاطمه بیگی عضو مجلس ارتجاع ـ ۲۹شهریور

هم‌چنین تسلیت خانم مهسا امینی به خانواده ایشون و قول پیگیری کامل این موضوع توسط مجلس و لزوم حفظ آرامش و بصیرت! در جامعه و پرهیز از همراهی با فتنه‌گران.

موشکاف: آرامش کجا بود؟ هوا روزبه‌روز طوفانی‌تر میشه. با این اشک تمساح ریختن ها هم نمیتونید به جایی برسید. ملت عاصی‌تر از این حرفان:

علیرضا سلیمی عضو مجلس ارتجاع ـ ۳۰شهریور

حادثه ای که برای خانم امینی پیش آمد قلب همه ما را بدرد آورد، ایشون دختر همه ماست و همه دختران این سرزمین دختران ما هستند و هم‌چنین پسران این سرزمین، ولی چند نکته: یک، اجازه بدهند دستگاههای مسئول نتیجه نهایی رو اعلام کنند، چرا برخی با قضاوت زود هنگام به ضدانقلاب جناح می دهند

موشکاف: به قول شاعر خود می‌کشی حافظ را خود تعزیه میداری؟ علاوه بر اینها یه عده هم دنبال اینن که تقصیرا رو گردن گشت ارشاد بندازن.

حبیب بوکانی ـ عضو مجلس ارتجاع ـ  ۲۹شهریور

ضمناً انتظار دارد بازنگری در عملکرد گشت ارشاد جزء محورهای اصلی در اولویتهای برنامه مجلس شورای اسلامی قرار گیرد و لازم است در شیوه‌های کار گشت ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر تجدید نظر شود و مجلس نسبت به حقوق شهروندی و اجرای قانون اساسی حساستر و پیگیرتر باشد...

موشکاف: بازنگری تو سرتون بخوره. تجدید نظر چه کشکیه؟ مردم میخوان سر به تن عظما و کل نظامش نباشه. اگه حرف مردم رو نشنیدید. اینجا رو گوش کنید:

موشکاف: اما آخوندا با این بازیای بزدلانه‌شون به جایی نمی‌رسن. ملت می‌تازن و میرن جلو. عظما آماده رپتو پتو شدن باش. هاهاها. مرحمت زیاد دوستان.

 

مطالب مرتبط 

دجال‌بازی خامنه‌ای در هفته جنگ برای روحیه دادن به‌ریزشی‌های نظام و خفقان گرفتن درباره قیام سراسری و قتل مهسا امینی

همبسته و هم‌صدا علیه حضور جلاد قرن در سازمان ملل