گرفتاری رئیسی در نیویورک که  چی بگه؟ ـ موشکاف

موشکاف: سلام به همه دوستان عزیز و رفقای با مرام! سلام به مردم کردستان و تهران و گوهردشت و مهاباد و دانشجوهای شورشی که عظما رو اساسی مچاله کردن.

دانشجویان دانشگاه ملی: این همه سال جنایت مرگ بر این ولایت

موشکاف: حالا تو این وضعیت میخوایم یه نگاهی بندازیم به حرفای خبیثی با خودش! از یه طرف عظما بهش گفته برو نیویورک از یه طرف خودش عزا گرفته که بره نیویورک چی بگه و چه غلطی بکنه؟ تی وی ریش هم اومد براش اینطوری بازارگرمی کنه:

مصاحبه رئیس‌جمهور با شبکه سی.بی.اس آمریکا. آقای رئیسی با اشاره به پیمان‌شکنیهای آمریکایی توافق را بی‌معنی دانست و از توافق منصفانه گفت.

موشکاف: اما این مصاحبه یه قسمت دیگه هم داشت که تی وی ریش عمداً روش نرفت. ملاحظه بفرمایید:

مصاحبه آخوند رئیسی با تلویزیون سی بی‌اس ـ  ۲۸شهریور

خبرنگار CBS: شما در کمیسیون و کمیته‌یی عضویت داشتید که مسئول مجازات ۵هزار نفر بود. آیا شما از این اقدام خودتان پشیمان هستید؟

آخوند رئیسی: نکته اول شما چه سندی دارید برای این موضوع؛ جز ادعایی که مجاهدین می‌کنند، نکته دوم این‌که من آن زمانی که ادعا شده است در جایگاه معاون دادستان بودم و امروز هم هر حقوقدانی که کمترین اطلاع را داشته باشد می‌داند که معاون دادستان چه وظایفی دارد و چه کارهایی انجام می‌دهد.

من در تمام مسئولیتهای حقوقی که در دستگاه قضایی داشتم همواره مدافع حقوق انسان‌ها بودم و هیچ زمانی از دفاع از حقوق مردم غافل نشدم

موشکاف: آره ارواح عمه‌ات یکی تو مدافع حقوق انسان‌هایی یکی هم چنگیز و هیتلر و خمینی! اینجاس که معلوم میشه سر گاو ولایت و رئیس‌جمهورش بدجوری تو خمره بدبختیها گیر کرده. اشرف‌نشانها هم تو نیویورک اینطوری به پیشواز رئیس‌جمهور قاتل عظما رفتن:

تظاهرات اشرف‌نشانها علیه آخوند رئیسی در نیویورک

شعار هموطنان

موشکاف: خلاصه که خبیثی و عظما بدجوری گرفتار شدن. از همه طرف محاصره ان. تو این وضعیت سفر به نیویورک جز رسوایی و بدبختی هیچی براشون ندارن. به این میگن روزگار رپتو پتو. . هاهاها. مرحمت زیاد دوستان.

 

مطالب مرتبط 

وحشت رژیم آخوندی از خروش دانشگاهها: کلاس‌های حضوری دانشگاه تهران از هفته سوم مهرماه آغاز می‌شود

آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در نیویورک علیه حضور رئیسی جلاد در مجمع عمومی سازمان ملل با شعار «فریاد هر ایرانی مرگ بر خامنه‌ای، رئیسی»