پنچر شدن خامنه‌ای و امامان جمعه‌اش ـ موشکاف

موشکاف: سلام و درود به رفقای عزیز و دوستای با مرام خودم. این روزا سگ و سیله‌های عظما و امام جمعه‌های نمره موقت دارن از ترس به خودشون می‌پیچن و جلز و ولز می‌کنن. همه شون هم از پنچر شدن عظما و خارج شدن روح و ریحش می‌نالن. از بوفالوی ولایت شروع می‌کنیم:

آخوند علم‌الهدی امام جمعه خامنه‌ای در مشهد و پدر زن رئیسی جلاد ـ ۲۶شهریور

منطق سوم منطق استکبار است. در آمریکا الآن انقلاب ایران داره جوری توسعه پیدا می‌کند که دنیا داره از چنگ ما بیرون میشه و ما باید یک کاری کنیم براندازی کنیم. این آقای مایکل هاوارد در اظهاراتش میگه بزرگترین حرکتی که بایستی آمریکا انجام بدهد این‌که مبدأ قدرت و منشأ قدرت در حکومت ایران که مقام ولایت است او را نادیده نگیرد و باید به سراغ او برود و او را براندازی کند.

موشکاف: این قصه‌ها چیه به هم می‌بافی؟ مایکل هاوارد کدومه؟ چرا می‌ترسی اسم دشمن اصلی نظام را ببری؟ این مردم ایرانن که میخوان حکومت شما رو رپتوپتو کنن. این هم صدای مردم سنندج:

تظاهرات مردم سنندج ـ۲۶شهریور

موشکاف: باقی نماز جمعه‌ها هم از همین دشمنای نظام می‌نالن و مدام خودشون رو به در و دیوار می‌زنن:

‌آخوند جمالی امام جمعه خامنه‌ای در بوشهر ـ۲۶شهریور

آیا دشمنی‌ها تمام شده؟ خیر، دشمنی‌ها رنگ عوض می‌کنه اما نه هدف دشمن تغییر می‌کند که به‌زعم باطل خودشان به‌دنبال سرنگونی این نظام و این انقلاب هستند و نه دشمنی اونها تمام میشه.

موشکاف: بعلللللله. دشمنی مردم با رژیم شما تموم شدنی نیست... هیچ رنگی هم عوض نشده... از روز اول گفتن سرنگونی... الآن هم میگن سرنگونی سرنگونی سرنگونی... عکسای عظمارم اینطوری خاکستر می‌کنن:

موشکاف: دم هموطنان سقزی گرم که به جای عزا گرفتن... بلند شدن و عظما رو کج و کوله کردن. حالا آخوندها هر چقدر هم توی سر و کله شون بزنن خودشون هم میدونن که حریف مردم نمیشن:

آخوند رمضانی امام جمعه خامنه‌ای در زاهدان ـ ۲۶شهریور

وظیفه امروز من و شما چیست؟ ای مومنین وظیفه امروز من و شما آمادگی کامل در مقابل حربه‌های دشمن در زمینه‌های مختلف هست

موشکاف: ‌آره تا می‌تونید آمادگی کامل کسب کنید، یعنی حروم‌زاده‌هاتونو بفرستین خارج که براتون جا بگیرن، پولاتونو بفرستین بانکهای خارج اما آخرش به دستی ملخک! از دست مردم خلاصی ندارین!

مرحمت زیاد دوستان.

 

مطالب مرتبط 

شکاف میان آخوندها و مهره‌های حکومتی بر سر سرکوب وحشیانه مردم

مهسا امینی؛ نامی که اسم رمز قیام شد