نعل وارونه خامنه ای ـ موشکاف

موشکاف: سلام به رفقای با مرام و دوستان با صفا! عظما نفس نفس زنان تو جمع بسیجیهای هراسون و وارفته ظاهر شد و طبق معمول شروع کرد به نعل وارونه زدن و ماله‌کشی روی فضاحت کارناوال اربعین:


خامنه‌ای در مراسم دجالگرانه اربعین ـ۲۶شهریور

امسال از همه سال از همه سالها از همه دوران تاریخ اربعین امسال باشکوه‌تر و معظم‌تر انجام گرفت حقا و انصافاً باید گفت حادثه اربعین این پیاده روی این حضور همگانی مردم مسلمان این یک حرکت یک پدیده معجزه گون و معجزه آساست این یک چیز طبیعی نیست با هیچ ترتیبی با هیچ تدبیری با هیچ دستی با هیچ سیاستی امکان نداشت و امکان نداره یک چنین حادثه‌یی پیش بیاید

موشکاف: اگه دروغ حناق بود تا حالا این عظما صد باره پس افتاده بود. فضاحت دجالبازیشون عالم و آدمو برداشته بعد میگه امسال از همه دوران تاریخ بهتر بود. راستی کدوم قسمتش بهتر بود؟ ول کردن زائرا تو آشغالا یا هلاک کردنشون از گرما و تشنگی؟! کجاش معجزه گون بود؟ اونجایی که همهٔ زائرا تف و لعنتت می‌کردن؟ یا اونجایی که مردم عراق هم فحشت می‌دادن حالا این یکی حروم لقمه رو نیگا کنین که تو دروغ و دجالگری می‌خواد رو دست ولی‌فقیه هفت خط بلند شه!

میراحمدی رئیس ستاد مرکزی اربعین ـ ۲۶شهریور

ما یکی از سهل‌ترین روان‌ترین و منظم‌ترین اربعینهای سالهای گذشته را شاهد بودیم برای اولین بار هست که ماندگاری مسافر در پایانه‌های مرزی را نداریم و متوسط ماندگاری زائرین ما در پایانه‌های مرزی برای بازگشت به کشور با وسایل نقلیه عمومی نیمساعت است این یک رکورد بی‌سابقه هست. یکی از بی‌نظیر ترین اربعینهای سالهای گذشته را ما شاهد هستیم همآهنگیها همدلیها همکاریهای همه دستگاهها اعم از دستگاههای دولتی فراجا ارتش سپاه همه عزیزان دلسوز دست به دست هم دادند که کمترین مشکل را زائرین ما باهاش مواجه باشند

موشکاف: هاهاها. عظمای نابکار می‌خواست از نمایش اربعین یه دوپینگی واسه نظام درب و داغونش درست کنه، اما رو سر خودش خراب شد، حالا ببینین واسه ماله‌کشی این اوضاع چه سفارشی می‌کنه و آیهٴ قرآنو (که بخوره تو کمرش) چطور معنی می‌کنه!


خامنه‌ای در مراسم دجالگرانهٔ اربعین ـ ۲۶شهریور

تواصی به حق یادتون نره تواصی به صبر یادتان نرود صبر یعنی پایداری یعنی ایستادگی یعنی خسته نشدن یعنی خود را در بن‌بست ندیدن این معنی صبر است.

موشکاف: هاهاها این عظمای درب و داغون و زبون بسته دیگه باید به چه زبونی بگه که تو بن‌بسته؟ همه این نعل وارونه هاش هم به‌خاطر همینه که بدجوری از شیش طرف تو بن‌بست گیر کرده و راه پس و پیش نداره همه میدونن که زمان رفتنش رسیده عظما ر پ ت پتوت مبارک!. هاهاها. مرحمت زیاد.

 

مطالب مرتبط 

شکاف میان آخوندها و مهره‌های حکومتی بر سر سرکوب وحشیانه مردم

پاسخ قتل مهسا امینی، خیزش و قیام