سخنرانی ایهم سامرایی در اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی ـ می‌توان و باید

ایهم السامرایی ـ وزیر برق عراق (۲۰۰۵)

مردم ایران شعار می‌دهند:

”ایران آزاد آزاد - خامنه‌ای بیرون بیرون“

”ایران آزاد آزاد - آخوندها بیرون بیرون“

هم‌چنین در بغداد شعار می‌دهند:

”بغداد آزاد آزاد - آخوندها بیرون بیرون“

این شعار را همه مبارزان در ایران و عراق تکرار می‌کنند

سلام بر شما و درود خداوند بر شما

برادران و خواهران مبارز، اعضای قهرمان سازمان مجاهدین در گردهمایی سالانه‌تان در سال ۲۰۲۲

درود می‌فرستم به رهبر مبارز مقاومت مسعود رجوی قهرمان

درود می‌فرستم به خواهر مبارز رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران مریم رجوی قهرمان

سرفرازی و جاودانگی برای شهیدان مجاهدین خلق و مقاومت ایران و مقاومت عراق علیه آخوندهای ایران و مزدورانش یعنی حاکمان فاسد بغداد

برادران و خواهران

می‌خواهم در ابتدا با تکرار شعارهایی شروع کنم که در حال حاضر در ایران و عراق داده می‌شود،

(مردم ایران) با صدای بلند شعار می‌دهند «ایران آزاد آزاد - خامنه‌ای بیرون بیرون»، «ایران آزاد آزاد - آخوندها بیرون بیرون»

هم‌چنین در بغداد شعار می‌دهند «بغداد آزاد آزاد - آخوندها بیرون بیرون»

این شعار را الآن همه مبارزان در ایران و عراق تکرار می‌کنند.

ایران و منطقه در این روزها در انقلاب به‌سر می‌برد، انقلابی که عزم جزم کرده است تا حاکمیت آخوندی فاسد و کافر و کینه‌جو نسبت به مردم را سرنگون کند.

مقاومت ایران به رهبری قهرمانان مجاهدین خلق در ایران، میز را بر روی سرهای گندیده‌شان چپه می‌کنند.

در داخل ایران هر روز مقرات سپاه پاسداران که نه انقلابی است و نه اسلامی، منفجر می‌شود. و یا مؤسسه‌یی وابسته به رژیم که مخصوص شکنجه و قتل و کشتار مردم قهرمان ایران است مورد هدف قرار می‌گیرد. هم‌چنین مجرمان و قاتلان و تروریستهای آنها توسط مردم در خیابانهای تهران و ایران تصفیه می‌شوند.

حاکمیت آخوندی در حال سقوط است و به سرنگونی نزدیک شده است. مردم ایران بدترین وضعیت را طی ۱۰۰سال گذشته دارند. ارزش پول ایران به ۳۴هزار تومان در مقابل یک دلار رسیده است. این نشان‌دهنده فاجعه اقتصادی و بحرانی است که در حاکمیت آخوندی و سپاه پاسداران جنایت‌کار آن وجود دارد.

برادران و خواهران، حاکمیت آخوندی اقتصاد ایران را نساخته است و باعث پیشرفت مردم ایران نشده است و حتی ساده‌ترین نیازمندی‌های انسان در زمان کنونی ما را برآورده نکرده است. بلکه ایران و مردم را در منطقه و جهان منزوی کرده است به‌طوری‌که اکنون طرد‌شده هستند. در حالی‌که ایران ایستگاه آگاهی و هنر و پیشرفت برای کشورهای جهان بود.

آینده ایران را مبارزه مجاهدین خلق با قدمتی بیش از ۵دهه می‌سازد. مبارزه‌یی که نمایندگی می‌شود توسط رئیس‌جمهور مریم رجوی با برنامه ۱۰ماده‌یی‌اش که تضمین کننده یک جمهوری دمکراتیک مبتنی بر جدایی دین و دولت و برابری میان افراد جامعه است و خالی از سلاح اتمی و زندگی در رفاه و دوستی و صلح با همسایگانش.

برادران و خواهران گرامی

از بین‌رفتن حاکمان رژیم ایران به‌معنی از بین‌رفتن حاکمان فاسد و جنایتکار بغداد است که گفتگو و پیشرفت و سازندگی را در عراق ذبح کردند و آنرا به فاسدترین رژیم و فقیرترین جامعه و زندانی برای تمامی آزادگان عراق تبدیل کردند که از سال ۲۰۰۳ در حال مقاومت هستند؛ زمانی که اولاً آمریکا در جنگ علیه عراق اشتباه کرد و این به‌گفته هر سیاستمدار آمریکایی می‌باشد و با خطای دومش که حاکمیت را به افراد نادان و بیمار و فاسد عراق تحویل داد. خامنه‌ای امروز عراق را اشغال کرده است با استفاده از جاسوسها و مزدورانش که در عراق حاکم هستند و هم‌چنین در حشدالشعبی.

حشدالشعبی در حال حاضر در عراق مانند سپاه پاسداران رژیم ایران می‌باشد. آنها مزدوران رژیم آخوندی هستند و دنیا باید اینرا بداند و با آنها بر همین اساس برخورد کنند.

انقلاب ۲۰۱۹ قیام مردمی مقاومت عراق در مناطق غربی و جنوبی و میانی بود انقلاب عراق ادامه دارد و رو به گسترش است به همراه شما در یک جبهه تا همه به پیروزی برسیم در یک خاورمیانه جدید که مالامال از امید و زندگی شرافتمندانه و آزاد و دمکراتیک باشد که توسط نیروهای عدالت جو رهبری می‌شود.

انقلاب اکتبر ۲۰۱۹ در عراق به دنیا ثابت کرد که شیعه عراق که خامنه‌ای ادعا می‌کند نماینده آنهاست، به‌عکس آنها از او متنفر هستند و از رژیمش متنفر هستند و حتی شعارهایشان در آنزمان به آسمان رسید وقتی می‌گفتند «خامنه‌ای بیرون بیرون - بغداد آزاد آزاد».

خواهران و برادرانم

کافیست که آرزوی بازگشت به تهران داشته باشیم، و در ادامه باید این رؤیا را محقق کنیم و انشاءالله سال آینده در تهران جشن خواهیم گرفت.

حکومت آخوندی در حال سقوط است و ما باید آنرا از صفحه روزگار پاک کنیم و مردم را رهنمون سازیم به آزادی و پیروزی. باید آن بت را سرنگون کنیم و اکنون زمان آنست و الله اکبر.

از طرف جنبش مردم عراق این یادبود پر ارج را به شما تبریک می‌گویم. الله اکبر و سربلندی از آن تمام کسانی است که در این منطقه عزیز در برابر ظلم ایستادگی می‌کنند. والسلام علیکم و رحمه و برکاته

 

مطالب مرتبط

سخنرانی جان پری در اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی ـ می توان و باید

موقعیت کنونی ایران، پیام کهکشان ۱۴۰۱ و تظاهرات در برلین