تظاهرات مردم خشمگین شهرکرد در اعتراض به قطع آب ـ در یک نگاه

تظاهرات مردم خشمگین شهرکرد در اعتراض به قطع آب ـ در یک نگاه ـ ۲۶مرداد۱۴۰۱

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران طی اطلاعیه‌یی اعلام کرد: مردم شهرکرد در اعتراض به قطع آب در برابر استانداری با شعارهای ضد حکومتی دست به تظاهرات زدند. مردم شهرکرد در تظاهرات خود شعار می‌دادند: «مرگ بر رئیسی»، و«بختیاری می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد». زنان شجاع شهر کرد نقش فعالی در تظاهرات داشتند و جوانان با شعار بی‌شرف بی‌شرف به رویارویی با مأموران سرکوبگر رژیم پرداختند.

خانم مریم رجوی:‌ درود بر مردم دلاور شهر کرد به‌ویژه زنان شجاع که در اعتراض به‌قطع آب به‌خیابان آمده و با شعارهای مرگ بررئیسی و فقط کف خیابون به‌دست می‌آد حقمون، با ماموران سرکوبگر به‌رویارویی پرداختند. عموم هموطنان را به‌حمایت ازبپاخاستگان شهرکرد فرا می‌خوانم.

تظااهرات یاران شورشگر در زوریخ سوئیس در حمایت از خیزش مردم شهر کرد.

یاران شورشگر در لندن و وین: مماشات با آخوندها را متوقف کنید، خامنه ای – رئیسی باید به جرم نسل کشی و جنایت علیه بشریت در دادگاههای بین المللی محاکمه شوند.

ایوان ساشا شیهان پروفسور دانشگاه بالتیمور آمریکا طی پیامی گفت: گزارشهایی مبنی بر  قتل عام هزاران زندانی سیاسی در سال ۶۷ واجیر کردن مزدورانی برای قتل مقامهای آمریکایی دلیلی به دولت بایدن می دهد که به رئیسی ویزا ندهد.

علی زنجانی عضو مجلس ارتجاع با وحشت از افشای جنایتهای رژیم در فضای مجازی گفت:

الان هر جوری که دل‌شان خواست در فضای مجازی به مسئولین توهین میکنند از رده بالا تا پایین  مطمئن باشید پشت این قضایا منافقین، پشت این قضایا معاندین نظام هستند که از خارج از کشور دارند هدایت میکنند.

پاسداران جنایتکار رژیم در شهرستان راسک در استان سیستان و بلوچستان به روستای نظراباد وحشیانه یورش بردند و سوختبران محروم را باشلیک گلوله مورد حمله قرار دادند.

با شلیک پاسداران جنایتکار در مرز بانه، ۱۲تن از کولبران هموطن کرد مجروح شدند.

سخنگوی وزارت بهداشت رژیم اعلام کرد، اولین مورد آبله میمونی در ایران شناسایی شد.

شبکه‌های اجتماعی از جمع‌آوری بیلبوردهای علی کریمی در سطح شهر تهران و جایگزین کردن آن با آگهی‌های بهداشت خبر دادند.

رسانه‌های حکومتی به نقل از یک دیپلومات در منطقه خاورمیانه: جمهوری اسلامی خواستار دریافت غرامت در صورت خروج آمریکا از برجام شده است.

یورگن براون از فراکسیون آی.اف.دی در مجلس نمایندگان آلمان گفت: حمله تروریستی به‌سلمان رشدی کار آخوندهای حاکم بر  ایران است. آلمان بالاخره باید بیدار شود و با چشمان باز به رژیم  ایران نگاه کند.

سخنگوی اتحادیه اروپا گفت: اتحادیه اروپا در حال ارزیابی واکنش رژیم ایران و مشورت با آمریکا و سایر اعضای برجام و مسیر آینده است.

رویترز: برخی دیپلماتها و مقامات به‌رویترز گفته‌اند حتی اگر رژیم تهران‌ و واشینگتن پیشنهاد نهایی اتحادیه اروپا را نپذیرند احتمالاٌ هیچ‌کدام از طرفین مرگ توافق‌ را اعلام نکنند چرا که وجود این مذاکرات به‌نفع طرفین است.

در واکنش به این اظهارنظر معاون وزیر خارجه رژیم، که گفته است تحریم‌ها مساوی مرگ نیست، یک خبرنگار حکومتی نوشت: این حرف مانند این است که یک پزشک به شما امید بدهد قطع نخاع مساوی مرگ نیست.

کوچکی‌نژاد عضو مجلس ارتجاع: نظام هفت یا هشت اصلاحیه روی متن پیش‌نویس توافق احیای برجام دارد. مجلس هنوز متن را ندیده، اعتراضات ما هم همین است.

اولیانوف نماینده روسیه در مذاکرات وین: روسیه تضمین‌هایی دریافت کرده که علی‌رغم تحریم‌ها می‌تواند به همکاری هسته‌یی خود با رژیم ایران ادامه دهد. ما راضی هستیم. به‌احتمال زیاد هفته آینده کمیسیون مشترک برجام برگزار می‌شود.

پنهانکاری رژیم در مذاکرات برجام به جنگ گرگها در مجلس ارتجاع تبدیل شده است.

اطلاع رسانی به مردم در زمینه مذاکرات هسته ای کاملا ضروری است وقتی یک چیزی را دشمن غدار ما به سرکردگی امریکا در جریان است اسرائیل غاصب جنایتکار در جریان است انگلیس خبیث در جریان است چه دلیلی داره که از مردم کتمان بشه؟

صباغیان، مجلس ارتجاع ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

برجام و مذاکرات ماههاست در حال انجام است متاسفانه مجلس در جریان حداقلی هم نیست مردم از ما سوال میکنند هیچ پاسخی ما نداریم بدهیم که چه خبر است چه میگذرد  مردم از ما میخواهند بد و بیراه شان مال ما هست ناسزایش مال ما هست ولی ما بی خبر هستیم.   

چنارانی، مجلس ارتجاع ۲۵مرداد ۱۴۰۱

مذاکرات متاسفانه چندین سال است فقط برای مذاکره انجام می شود مذاکره هیچ انتفاعی برای مردم ندارد چرا اینقدر طولانی شده؟ چرا وضعیت مردم و بازار هر روز آشفته تر می شود؟ تکلیف مذاکره را مشخص کنید نهایی کنید و تکلیف مجلس و مردم را مشخص کنید.

انفجار مهیب برای دومین بار پایگاه نظامی و انبار مهمات روسیه در شبه جزیره کریمه را لرزاند.

وزارت دفاع ترکیه روز سه‌شنبه اعلام کرد که پنج کشتی دیگر  حامل ذرت و گندم بر اساس قرارداد صادرات غلات با میانجیگری سازمان ملل بنادر اوکراین را ترک کردند.

ژنرال مایکل "اریک" کوریلا، فرمانده سنتکام پس از دیدار با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امارات گفت: «سنتکام و آمریکا تعهدی قاطع در قبال امنیت در خاورمیانه دارند. ما متعهد خواهیم ماند.

 

مطالب مرتبط

اعتراض گسترده مردم شهرکرد به بی‌آبی در برابر استانداری رژیم با شعار «مرگ بر رئیسی» + توئیت خانم مریم رجوی

بحران آب در استان چهارمحال و بختیاری ـ روی خط ایران

لطفا به اشتراک بگذارید: