واشینگتن ـ نمایشگاه سالگرد قتل‌عام ۶۷ در برابرکنگره آمریکا ـ روز دوم

واشینگتن ـ نمایشگاه سالگرد قتل‌عام ۶۷  به حکم دجال ضدبشر خمینی  در برابر کنگره آمریکا ـ روز دوم ـ ۲۲مرداد۱۴۰۱

اسناد نقش رئیسی در قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال۶۷ و کشتار ۱۵۰۰تن از قیام‌کنندگان آبان۹۸

فراخوان به محاکمه رئیسی جلاد ـ ۲۱ تا ۲۴مرداد ۱۴۰۱

خانم شیلا جکسون لی نماینده کنگره آمریکا

اگر چه من در کمیته بودجه هستم و یک لایحه مهمی در دست بررسی داریم اما هیچ چیزی مهمتر از این نیست که بیام در بین خواهران و برادرانم در این جا قرار بگیرم و گرامی بدارم خاطره ۳۰هزار زندانی سیاسی را که بوسیله این رژیم حاکم کنونی قتل‌عام شدند.

هیچ چیزی مهمتر از این نیست که خاطره این مردان و زنان جوان را گرامی بداریم. کسانی که تنها جرمشون این بود که در مقابل وحشی‌گری و ناعدالتی و اختناق قیام کردند. هیچ چیزی مهمتر از این نیست که بگوییم که زندگی اونها برای من معنی داره. ما نمی‌توانیم این خشونت را دوباره تحمل کنیم ما یک رژیم دمکراتیک می‌خواهیم. ما می‌خواهیم که ده ماده‌ای خواهر مریم اجرا بشه.

ما به گرامی‌داشت خاطره این عزیزان نشسته‌ایم. و می خواهیم قادر باشیم که به جلو حرکت کنیم. برای حقیقت و هم‌چنین برای پاسخگو کردن. اکنون ۲۵۷نفر از نمایندگان کنگره از قطعنامه ۱۱۸ حمایت کردند برای این‌که مطمئن باشیم که عدالت اجرا میشه و حالا با این مواجه هستیم که رئیسی که در این قتل‌عام شرکت داشته با اون روبه‌رو هستیم. و هنوز هم افرادی هستند که دارن رنج می‌کشن ما نمی‌توانیم به حقیقت پشت کنیم نمی‌توانیم اجازه بدهیم که رئیس‌جمهور فعلی رژیم ایران از حقیقت فرار بکنه و اجازه نمی‌دهیم که این رژیم به یک قدرت اتمی تبدیل بشه و ما هرگز به این ارواح پاک به این روح های پاک بی‌احترامی نمی‌کنیم ما خاطر اونها را گرامی می داریم ما می‌دانیم که با چالش روبه‌رو خواهیم بود. چالشی که بگذاریم رئیسی بیاد این جا و در حالی‌که حاکمیت مستقل آمریکا ادامه داشته باشه.

خواهران و برادران من در کنار شما خواهم ایستاد و در این پایتخت خواهم جنگید برای بقدرت رساندن مردم ایران برای قدرت رساندن انسانهای آزاده‌ای مثل خانم رجوی و ما نه تسلیم می شویم و نه عقب می‌کشیم و ما خواهیم ایستاد با پیروزی

 

مطالب مرتبط

واشینگتن ـ نمایشگاه قتل‌عام ۶۷ در برابر کنگره آمریکا

برگزاری نمایشگاه قتل‌عام سال۶۷ در برابر کنگره آمریکا + فیلم و عکس