دژخیمان خامنه ای دو زندانی را در زندان ساوه اعدام کردند ـ دریک نگاه

روز جمعه ۲۱مرداد نمایشگاهی در واشنگتن در برابر کنگره آمریکا برگزار شده است ـ دریک نگاه  ـ ۲۲مرداد۱۴۰۱

در این نمایشگاه اسناد قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۶۷ و نقش سران رژیم در این نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت ارائه شده است. در این نمایشگاه قرار است شماری از شخصیتهای سیاسی سخنرانی کنند.

رئیسی جلاد طرح ضدمردمی و چپاولگرانه تقسیم استان کرمان را اعلام کرد.

ابراهیم رئیسی: و یکی از نکاتی که باز مطرح و عزیزانمان هم بارها مطرح کردند مسأله جنوب استان کرمان است به‌عنوان یک استان... این مسأله هم در دستور کار دولت است و انشاالله پیگیری خواهد شد این نکته بارها مطرح شده لکن اجرای ان مهم است که این اجرا با یک تأخیری مواجه شده با توجه به تمام مطالعاتی که انجام شده و ظرفیتهایی که در جنوب استان وجود دارد. استان جنوبی کرمان حتماً تشکیل خواهد شد.

سخنگوی مجاهدین به مردم و جوانان دلیر و شورشگر در کرمان: طرح دو استانی کردن کرمان که رئیسی جلاد ۶۷ از موضع رئیس‌جمهور ارتجاع مطرح کرده است، هدفی جز بهره کشی و چپاول هر چه بیشتر و تفرقه اندازی بین مردم و به انحراف کشاندن قیامها ندارد. باید مانند شورشگران کازرون و سیستان و بلوچستان رژیم ضدایرانی آخوندی را وادار به عقب‌نشینی کرد.

آسوشیتدپرس گزارش داد: سلمان رشدی نویسنده‌ای که به‌خاطر کتابش از سوی رژیم ایران در دهه۱۹۸۰ تهدید به ترور شد،

صبح جمعه کمی قبل از یک سخنرانی در مراسمی در غرب نیویورک مورد حمله قرار گرفت. ضارب که با مشت و ضربات چاقو به او حمله کرده بود دستگیر شد. خمینی با صدور فتوایی خواستار قتل رشدی شده بود و رژیم ایران بیش از ۳میلیون دلار جایزه برای کسی که رشدی را بکشد تعیین کرده است.

مقاومت ایران چاقو کشی و حمله به سلمان رشدی را که در نیویورک طبق فتوای خمینی دجال صورت گرفته است قویاً محکوم کرد.

سناتور مارکو روبیو گفت: رژیم ایران برای هر کسی که سلمان رشدی را ترور کند جایزه تعیین کرده بود. چرا بایدن هنوز در حال مذاکره با این تروریستها در تهران است؟

ریچارد گلدبرگ مقام سابق شورای امنیت ملی آمریکا: ندادن ویزا به رئیسی برای ورود به نیویورک منطبق با تعهدات آمریکاست.

جان بولتون به یاهو نیوز: رژیم بسیار آسیب پذیرتر از آن چیزی است که تصور می‌شود. نارضایتی زیادی در سراسر کشور وجود دارد. هیچ‌کس نباید تصور کند که این رژیم، با ثبات است. قطعاً نیست.

نیکی هیلی، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل، پس از توطئه ترور مقام‌های آمریکایی توسط عوامل رژیم ایران، از دولت بایدن خواست به‌رئیسی برای شرکت او در مجمع عمومی، ویزا ندهد.

مارک اسپر، وزیر دفاع سابق آمریکا: ترور هر شهروند آمریکایی توسط رژیم ایران، اقدام جنگی علیه ایالات متحده است.

رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران اعلام کرد توافقی با رژیم ایران به‌دست نیامده است زیرا تا زمانی که در مورد همه مسائل توافق نشود، توافقی وجود نخواهد داشت.

دژخیمان خامنه‌ای دو زندانی را در زندان ساوه اعدام کردند.

پاسداران جنایتکار در مناطق مرزی ثلاث باباجانی با شلیک گلوله یک کولبر هموطن کرد را به‌قتل رساندند.

کریمی قدوسی عضو سابق مجلس ارتجاع خواستار برکناری مخبر معاون رئیسی جلاد شد و گفت: ماندن وی برای یک ساعت هم ضرر است. وی برای حفظ فردایش هزینه می‌کند و قدرت مدیریت راهبردی ندارد. .

آخوند دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه ارتجاع در استان مرکزی: وضعیت بهره‌وری کشور فاجعه است، بودجه کشور بیمار است. نفت داریم اما هشتمان گروی نهمان است

سازمان ملل متحد، پیش‌بینی کرد که جمعیت جهان به‌زودی از مرز هشت میلیارد نفر عبور خواهد کرد.

دبیرکل سازمان ملل متحد، روز جمعه در کره جنوبی گفت این سازمان نسبت به رسیدن به هدف خلع‌سلاح هسته‌یی کره شمالی کاملاً متعهد است.

 

مطالب مرتبط

آرژانتین به درخواست آمریکا دستور توقیف یک هواپیمای ونزوئلا را صادر کرد ـ دریک نگاه

نمایشگاه قتل‌عام سال۶۷ در برابر کنگره آمریکا - گزارش تصویری

 

 مطالب مرتبط