پیام نماینده انجی گریک به اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی ـ می توان و باید

پیام انجی گریک نماینده کنگره آمریکا، عضو کمیته‌های انرژی و کشاورزی به اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی ـ می‌توان و باید ـ ۱۱مرداد۱۴۰۱

سلام. من انجی کریگ نمایندهٴ کنگره هستم مایلم از شما تشکر کنم که به‌من اجازه دادید امروز چند پیام مهم را با شما به‌اشتراک بگذارم.

در سراسر جهان، ما دیده‌ایم که دموکراسی چقدر شکننده اما بسیار مهم است. اکنون بیش از هر زمان دیگری افتخار می‌کنم که به‌همکارانم در کنگره و مردم در سراسر جهان بپیوندم تا حمایت خود را از همهٔ کسانی ابراز کنم که برای ساختن یک جمهوری دموکراتیک، مبتنی بر جدایی دین و دولت و غیراتمی در ایران مبارزه می‌کنند.

من در کنگره برای حمایت از صلح و ثبات در خاورمیانه با حمایت از قطعنامه ۱۱۸ کار می‌کنم، یک قطعنامه دو حزبی که به‌طور قاطع اعلام می‌کند، کنگره ایالات متحده در کنار مردم ایران و مبارزه مداوم آنها برای ایجاد تغییر پایدار در کشورشان است.

امیدواریم این قطعنامه کاملاً روشن سازد که آمریکایی‌ها نقض حقوق‌بشر رژیم ایران از جمله اقدامات خشونت‌آمیز آنها را برای سرکوب اعتراضات دموکراتیک مسالمت‌آمیز در سال۲۰۱۹ به‌شدت محکوم می‌کنند که منجر به قتل غم‌انگیز نزدیک به ۱۵۰۰ایرانی بی‌گناه شد.

تا به امروز، تعداد بی‌شماری از ایرانیان به‌جرم ساده ابراز تمایل خود برای یک جامعه واقعی و باز در بازداشت به سر می‌برند، وضعیتی که هم غیرقابل‌قبول و هم غیرقابل تحمل است.

در نهایت، ما معتقدیم که مردم ایران باید بتوانند آیندهٴ ایران را تعیین کنند، نه فقط یک گروه کوچک از سران غیرمنتخب. حذف نظام تک‌حزبی در ایران، برقراری حق رأی جهان‌شمول، برگزاری انتخابات آزاد و برابری برای همه، از اجزای حیاتی برنامه ۱۰ماده‌یی است تا اطمینان حاصل شود که صدای همه ایرانیان محترم و شنیده می‌شود.

لطفاً بدانید که ما در ایالات‌متحده از مبارزه استوار شما برای آزادی الهام گرفته‌ایم. دیدن شجاعت، قاطعیت و خوش‌بینی رهبران اپوزیسیون مانند شما به‌من اطمینان می‌دهد که ایران آزاد و دموکراتیک دست‌یافتنی است. از شما به‌خاطر همه تلاش‌ها و حمایت‌هایتان و به‌خاطر تعهد تزلزل‌ناپذیرتان به‌ایران آزاد سپاسگزارم.

 

مطالب مرتبط 

پیام سناتور جیم ریش به اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی ـ می‌توان و باید

پیام شخصیتها در کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی، اندی بار، دیوید اسکات، کارولین بوردو، کاتلین رایس، سنفورد بیشاپ

لطفا به اشتراک بگذارید: