پیام سناتور تام تیلیس به اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی ـ می‌توان و باید

پیام سناتور تام تیلیس عضو کمیته قوای مسلح و کمیته قضایی در سنای آمریکا به اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی ـ می‌توان و باید ـ ۹مرداد ۱۴۰۱

سلام. من سناتور تام تیلیس از کارولینای شمالی هستم. از فرصتی که امروز برای سخنرانی دارم متشکرم و از تلاش سازمان مجاهدین خلق ایران و مریم رجوی در دفاع از آزادی مردم ایران قدردانی می کنم. همه ما می دانیم که آخوندها در ایران کنترل دارند، اما قدرت ندارند. قدرت از تک تک ایرانیان نشات میگیرد که می خواهند از آزادی و هنجارهای دموکراتیک که ما اینجا در ایالات متحده تجربه می کنیم بهره مند شوند.

من از کاری که هر روز انجام می‌دهید، قدردانی می‌کنم، از تلاش سختی که انجام میدهید برای اطمینان از اینکه مردم ایران را قادر ‌سازید تا آزاد شوند و به جهانیان بفهمانید که آخوندها، کسانی که ده‌ها هزار نفر را در ایران کنترل و قتل و زندانی می‌کنند باید پاسخگو باشند. من مشتاقانه منتظر روزی هستم که بتوانم با مقامات منتخب دموکراتیک در ایران ملاقات کنم که به طور کامل از توانایی های مردم ایران بهره برداری می کنند. بنابراین از فعالیت های شما متشکرم و مشتاقانه منتظر دیدار شما بزودی در آلبانی هستم.

 

مطالب مرتبط 

پیام جان بولتون به کهکشان مقاومت ایران و آزادی ـ می‌توان و باید

پیام سناتور منندز به کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی ـ می‌توان و باید

 

لطفا به اشتراک بگذارید: