شهرداری تهران ۲۰ روز پس از عملیات کانون‌های شورشی ـ روی خط ایران

روی خط ایران ـ شهرداری تهران ۲۰ روز پس از عملیات کانون‌های شورشی ـ ۳تیر۱۴۰۱

روز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱، یک روز پیش از سال‌مرگ خمینی ملعون، در شرایطی که تمام دستگاه‌های امنیتی و پلیسی رژیم در حالت آماده‌باش کامل بودن و سطح آماده‌باش در تهران چندبرابر شهرهای دیگر است. 

در چنین شرایطی چشم دستگاه جاسوسی و سرکوب رو کور کردن، خودش یک شاهکاره، بله عملیات کانون‌های شورشی با از کار انداختن ۵هزار و ۱۳۸ دوربین نظارتی چهره‌خوان‌ِ شهرداری تهران. دوربین‌هایی که اطلاعات سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی، بیت خامنه‌ای و شهرداری تهران علیه مردم از اون‌ها سوءاستفاده می‌کردند. 

به این تصویر نگاه کنید. این تصویر ساعت ۹ صبح روز ۱۳ خرداده، یعنی یک روز پس از عملیات تسخیر هنوز کنترل دوربین‌ها در دست کانون‌های شورشی بود! اون‌هم نه دوربین‌های نظارتی خیابان‌ها و اماکن؛ بلکه دوربین‌های داخل اتاق کنترل دستگاه سرکوب حکومت آخوندی. جزئیات این تصویر نکات فراوانی برای توضیح داره. یک روز پس از عملیات هنوز نتونستن پوستر کانون شورشی رو از مانیتورهای این اتاق بردارن. هنوز کنترل دوربین داخل اتاق در دست کانون‌های شورشیه، هنوز هیچ دستگاه و کامپیوتری فعال نیست و دستگاه سرکوب، گیج و ضربه خورده است. 

تا چند روز بعدازاین عملیات دستگاه‌های عوارضی ازکارافتاده بودن و شهرداری رژیم در تهران نمی‌تونست از مردم پول بگیره!! و مردم هم کانون‌های شورشی رو دعا می‌کردند که اندکی از بار اخاذی‌های رژیم رو از دوششون کم کردن

شهرداری تهران در شروع گفت: «اینترانت داخلی شهرداری برای لحظاتی از دسترس همکاران خارج شد» یعنی یک اختلال در شبکه‌ی داخلی شهرداری تهران بود و تمام شد؛ اما مجبور شد بارها اعتراف کنه که سایت شهرداری تهران و تمام دامنه‌های اون تا دو هفته بعدازاین عملیات کاملاً غیرفعال و از دسترس خارج است.  

در تسخیر سایت‌ها و سرورهای وزارت ... ۱۱ ترابایت اطلاعات این وزارت سرکوب نابود شد؛ اما این اسناد فقط نابود نشدن و این روزها شاهدیم که کانال تلگرام قیام تا سرنگونی هرروز اسنادی محرمانه از درون رژیم رو منتشر می‌کنه. 

ازجمله این سند. ابلاغیه‌ی قرارگاه ثار‌الله سپاه که قرارگاه سایبری سپاه خامنه‌ای رو افشا کرده که برای مقابله با تهدیدات سایبری و ضرورت تأمین  و مدیریت امنیت اطلاعات و راهبرهای مدیریت امنیت اطلاعات نفرات دست‌چین شده‌ای از ارگان‌های حکومتی رو آموزش بده. 

در این سند این هم هشدار امنیتی سایبری توسط پاسدار جلالیه با مهر محرمانه در موضوع اون نوشته: اعلام هشدارباش سراسری سایبری که ۱۰محور به هشدار دادن پرداخته و از تجهیزات امنیتی دیوار آتش و سامانه‌های تشخیص یعنی همین دوربین‌هایی که کانون‌های شورشی از دور خارج کردن و راه‌های جلوگیری از نفوذ پرداخته.

این سند هم از مرکز مدیریت راهبردی افتا هست با مهر محرمانه که برای پاسدار زاکانی شهردار تهران ارسال‌شده و هشدار می‌ده که تعیین جایگاه و وظایف مرتبط با امنیت فضای مجازی در دستگاه‌های اجرایی رژیم مورد تأکید قرار داده.

این سند هم اوج وحشت رژیم رو به نمایش می‌گذاره. ابلاغیه‌ی حراست کل شهرداری تهران به همه‌ی رؤسا و مدیران عامل شهرداری در رابطه با حفاظ از اسناد هست. در این سند مدیران کل، شهرداران مناطق و رؤسا و مدیران عامل شهرداری‌های رژیم خطاب قرار گرفتن و تهدید شدن که هرگونه انتشار اسناد محرمانه دربردارنده‌ی مجازات حبس جنحه‌ای از ۶ماه تا ۳سال خواهد بود. 

افشای اسناد محرمانه الآن به‌صورت روزانه در کانال قیام تا سرنگونی منتشر می‌شه. این همون نظامیه که پاسدار سلامی مستمر از اقتدار نظامش صحبت می‌کرد و می‌گفت این کشور رو پایش می‌کنیم اون پایگاه رو زیر نظر داریم؛ اما الآن درونی‌ترین اسناد محرمانه‌ی نظام هرروز داره منتشر می‌شه!! عجب اقتداری داره این نظام!!!

مطالب مرتبط

بن‌بست مذاکرات اتمی و چشم‌انداز پیش‌روی آن ـ روی خط ایران

۱۷روز پس از تسخیر سامانه‌های شهرداری - چمران: هنوز سامانه‌های مورد هجوم شهرداری عملیاتی نشده است