تصاویر و گزارشات خبرگزاریها و رسانه های بین‌المللی از حکم دادگاه آنتورپ

تصاویر و گزارشات متعدد خبرگزاریها و رسانه های بین‌المللی  از حکم دادگاه آنتورپ بلژیک ـ ۲۲اردیبهشت۱۴۰۱

خبرگزاریهای بین‌المللی و رسانه‌های خبری تصاویر و گزارشات متعددی از حکم دادگاه آنتورپ بلژیک علیه مزدوران نفوذی رژیم و تظاهرات ایرانیان آزاده در مقابل دادگاه منتشر کردند

خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت: سه ایرانی تبعه بلژیک و یک دیپلومات رژیم ایران در دادگاه استیناف محکوم شدند. این چهارتن به جرم طراحی برای بمب‌گذاری در گردهمایی اپوزیسیون رژیم ایران در ویلپنت پاریس در سال ۲۰۱۸ دستگیر شدند.

خبرگزاری فرانسه

معترضان از جوامع ایرانی برای شرکت در تظاهرات همزمان با اعلام حکم چهار نفر در برابر دادگاه استیناف آنتورپ جمع شدند. این چهار نفر، از جمله یک دیپلمات رژیم ایران در سال ۲۰۱۸ قصد اقدام به بمب‌گذاری در گردهمایی اپوزیسیون رژیم ایران در ویلپنت، داشتند. یک زن و مرد در بروکسل قبل از این‌که موفق به اجرای توطئه خود شوند در حالی‌که ۵۰۰ گرم مواد منفجره و چاشنی به همراه داشتند، دستگیر شدند. .

روزنامه فیگارو چاپ فرانسه

احکام سنگین زندان در دادگاه بلژیک، برای عاملان حمله خنثی شده علیه اپوزیسیون ایران

چهار سال است مخالفانی که هدف رژیم ایران قرار دارند، از جمله مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران، مستمراً پروژه تروریسم دولتی رژیم ایران را که میتوانست به قتل‌عام هزاران شرکت کننده در گردهمایی ویلپنت منجر شود، محکوم کرده‌اند.

روزنامه استاندارد چاپ بلژیک

هدف از این عملیات ایجاد رعب و وحشت در میان پناهندگان سیاسی ایرانی بوده است... دی استاندارد با اشاره به لغو تابعیت سه مزدور رژیم توسط دولت بلژیک نوشت: آنها با حضور در یک گروه تروریستی از تابعیت خود سوء‌استفاده کرده‌اند و تهدیدی واقعی برای نظم عمومی در غرب محسوب می‌شوند.

تلویزیون الحدث

دادگاه استیناف آنتورپ در بلژیک حکم زندان ۱۷تا ۱۸ سال علیه سه ایرانی به اتهام شرکت در طراحی برای حمله به گردهمایی اپوزیسیون ایران در فرانسه در سال۲۰۱۸ را صادر کرد.

این سه نفر یعنی نسیمه نعامی، امیر سعدونی و مهرداد عارفانی خلع تابعیت بلژیکی شدند.

مهرداد عارفانی به‌عنوان مزدور اطلاعات رژیم ایران توصیف شد که در بلژیک فعالیت می‌کرد. سال گذشته اسدالله اسدی که طرف اصلی پرونده محسوب می‌شود به ۲۰ سال زندان محکوم شد.

مطالب مرتبط 

گزیده‌های جدید از حکم دادگاه استیناف آنتورپ در بلژیک

دادگاه آنتورپ، ایران؛ آه... اگر قانون...

لطفا به اشتراک بگذارید: