گرسنگی، قتل‌عام و قیام ـ تیک تاک

تیک تاک ـ گرسنگی، قتل‌عام و قیام ـ ۲۲اردیبهشت۱۴۰۱

گفتگو با رضا هفت برادران

علت ادعاهای ضد و نقیض کارگزاران رژیم آخوندی در رابطه با گرانی‌ها چیست؟

رضا هفت برادران: با گرانی دارند بازی می‌کنند. یک روز شایعه گرانی می‌اندازند و یک روز تکذیب می‌کنند. یک روز می‌گویند تقصیر گرانفروشان است و یک روز می‌گویند تقصیر دولت است. اینطوری می‌خواهند که شوک گرانی به جامعه وارد نشود و جامعه در طول زمان گرانی را بپذیرد.

سر داستان نان این بازی را درآوردند. اینکه فلان نان گران می‌شود ولی این نوع گران نمی‌شود. قیمتهای مختلف می‌دهند و بعد کیفیت آنرا پایین می‌آورند و بعد دولت وارد می‌شود و با منت گذاری سر مردم که آمدم این آشفته بازار را حل کنم و بالاخره هم همان نرخ گرانتر را تثبیت می‌کند.

علت این است که رژیم جلوی جامعه جهانی ایستاده در مقابل مردم ایران ایستاده است و نمی‌خواهد دست از سیاست‌های اتمی و منطقه‌ای و موشکی خودش بردارد و تحت خفگی اقتصادی دست در جیب مردم کرده است. این بساط را راه می‌اندازد و نان یک شبه قیمتش ۱۰برابر می‌شود. دلار قیمتش از ۳۰هزار دلار رد شده است و می‌گویند که تا یک هفته دیگر چه بشود.

اینطوری نظام تلاش می‌کند که پول را از جیب مردم بیرون بکشد ولی این بار رسیده است به آخرین رمق مردم به آخرین لقمه مردم یعنی نان. خودش می‌داند که این نان را هم بخواهد بگیرد یک مشکل خواهد داشت و آن هم قیامی شدیدتر از قیامهای ۹۶ و ۹۸ که در انتظار او خواهد بود. در نتیجه این بازیهای تایید و تکذیب را می‌کند تا بلکه از این آب گل آلود کره‌ای برای امنیت نظام بگیرد.

مطالب مرتبط

حکم تاریخی دادگاه استیناف بلژیک ـ تیک تاک ـ قسمت اول و دوم

مسعود رجوی به جوانان شورشگر: بعد از کرونا خامنه‌ای و رئیسی می‌خواهند با گرانی و گرسنگی قتل‌عام کنند...