ادعاهای رژیم آخوندی و تهدیدهای سرکرده نیروی انتظامی ـ روی خط ایران ـ قسمت اول و دوم

روی خط ایران ـ ادعاهای رژیم آخوندی و تهدیدهای سرکرده نیروی انتظامی ـ قسمت اول ـ ۶فروردین۱۴۰۱

گفتگو با محسن نادی عضو کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران

نگرانی سردمداران رژیم از قیامها و شورشهای مردمی در سال۱۴۰۱ آن‌چنان بالا است که پاسدار قاسم رضایی جانشین نیروی انتظامی در حالی که هنوز دو روز از سال جدید نگذشته به ناگزیر به صحنه آمد و ضمن این‌که جوانان شورشی را «مخلان» امنیت نامید، آنها را تهدید کرد که با «نگاه سرسختانه» با آنها برخورد می‌شود و همواره دوسوم نیروی انتظامی و «بیش از ۲۰۰هزار نفر برای آرامش پیش‌بینی شده است و بیش از ۷۰هزار خودرو و موتور و شناور و بالگرد در کوچه‌ها، خیابان‌ها و مرزها در‌ آماده‌باش هستند» این پهلوان‌پنبه نظام به مردم و جوانان شورشی چنگ و دندان نشان داد که نیروهای انتظامی «شمشیر برنده‌ای برای بدخواهان و هنجارشکنان و مخلان امنیت هستند».

البته طی یک دهه گذشته سپاه پاسداران، بسیج، و نیروی انتظامی ضدمردمی بسیار لاف زدند که گشتیها و تیم‌های بسیج، سپاه، انتظامی محله محور راه انداخته‌اند.

اما هیچ‌یک از این طرح‌ها برای تأمین امنیت نظام آخوندی در برابر اعتراضات و خیزش‌های مردمی خصوصاً قیامهای سال۹۶ و ۹۸ کارآیی نداشته، و اکنون نیز به‌رغم گشت‌زنی سگ‌های ولگرد انتظامی و سایر نیروهای سرکوب در محلات و خیابانهای شهرها، تصاویر سردمداران منحوس رژیم و نمادهای آن از آتش خشم‌وکین جوانان و کانون‌های‌شورشی مصون نیستند.

بنابراین دود و دم بسیج و آماده‌باش ۲۰۰هزار نفری نیروی انتظامی برای سرکوب مردم نیز که یکی از مأموریت‌های مهم آنها جمع‌آوری سلاح از میان مردم به‌ویژه جوانان شورشی است قطعاً با شکست مواجه خواهد شد و سرنوشت آن نیز مانند طرح‌های پوسیده و شکست‌خورده قبلی است.

به گفته پاسدار قاسم رضایی اراذل و اوباش انتظامی «جمع‌آوری سلاح غیرمجاز را تا حدی پیش می‌برند که افرادی که سلاح غیرمجاز دارند احساس ناامنی کنند» 

روی خط ایران ـ طرح به اصطلاح صیانت از کاربران فضای مجازی ـ قسمت دوم

گفتگو با آرش نیکزاد

مطالب مرتبط

تصویب بودجه سال۱۴۰۱ توسط شورای نگهبان رژیم آخوندی ـ روی خط ایران ـ قسمت اول و دوم

تهدید امنیتی نظام و خواب پنبه‌دانه نیروی انتظامی