با شعار مرگ بر خامنه ای درود بر رجوی شبکه یک صدا و سیما قطع شد ـ در یک نگاه

پخش تصاویر و صدای مسعود رجوی و عکس  مریم رجوی از ۲۵ شبکه تلویزیونی و رادیویی رژیم ـ در یک نگاه ـ ۸بهمن۱۴۰۰

قطع شدن ۲۵شبکة تلویزیونی و رادیویی رژیم و پخش تصاویر رهبر مقاومت و خانم مریم رجوی و شعارها و پیامهای مرگ بر خامنه‌ای ـ درود بر رجوی، روز پنجشنبه ۷بهمن

برخی از شبکه‌های قطع شده هنگام پخش مستقیم، عبارتند از شبکه‌های ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ تلویزیون رژیم، جام جم ۱ و ۲ و ۳، العالم، قرآن، سلامت، ورزش، آموزش، فرهنگ و رادیوهای فرهنگ، پیام، قرآن، ورزش، اقتصاد، آوا، ایران سلامت، تلاوت، تهران، رادیو موسمی، رادیو رزرو و رادیو جوان

یک گزارش از داخل رژیم: تا ساعت ۴ بعدازظهر روز پنجشنبه، بیش از ۴۰۰ سرور رادیو و تلویزیون از دور خارج و منهدم شده است.

سایت حکومتی تیتر برتر: مجاهدین در خرداد ۶۷ دو ماه پس از شعار امروز مهران - فردا تهران آن‌را عملی کردند امروز مقامات ما انگشت به‌دهان‌اند که چطور مجاهدین به آنتن صدا و سیما رسیدند! چنان‌چه فردا مجاهدین به «بیت» برسند آیا باز هم تقصیر را به گردن اقدام «فوق‌العاده پیچیده» خواهید انداخت.

اعتراف احمد علیرضابیگی عضو مجلس ارتجاع از تبریز: آبان ۹۸بخش قابل توجهی از مردم در خیابان‌ها به ناحق مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و پس از مدتی نیز برای دلجویی، آنها، شهید یا جانباز اعلام شدند. همین موضوع ثابت می‌کند که این اتفاقات بر اساس یک دستور غلط قهرآمیز شکل گرفته بود.

اختصاص ۵میلیارد تومان اعتبار، تحت عنوان کمک به افراد دارای معلولیت در بودجه ۱۴۰۱ توسط شهردار رژیم.

در حالی که برای مهره‌های این رژیم تحت عنوان «چهره‌های مؤثر» ۲۰میلیارد تومان اعتبار در بودجه ۱۴۰۱ رژیم اختصاص داده شد.

بر اساس آمار منتشر شده گسترش کرونا، هفت شهر در وضعیت قرمز، ۴۳شهر در وضعیت نارنجی و ۲۱۷شهر زرد و ۱۸۱شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

ریچارد نفیو عضو ارشد پیشین تیم مذاکره‌کننده برجام: رژیم ایران را مجبور کنید بهای بدشگونی خود را بپردازد وگرنه در حالیکه برنامه اتمی خود را به‌سرعت پیش‌می‌برد این مذاکرات را تا به ابد کش می‌دهد.

برت مک‌گورک، همآهنگ‌کننده خاورمیانه کاخ سفید: «برای احیای برجام هنوز شانس وجود دارد اما درعین‌حال احتمال زیادی هست که توافقی صورت نگیرد. ایالات متحده برای احتمال شکست مذاکرات آماده است» .

رویترز: کشته شدن ۲۷قاچاقچی مواد مخدر وابسته به حزب‌الله لبنان در مرز سوریه توسط ارتش اردن.

گسترش اعتیاد

گسترش اعتیاد میان زنان، در ایران آخوندزده.

هادی‌زاده، دبیر شورای به‌اصطلاح مبارزه با مواد مخدر رژیم به‌فاجعهٔ گسترش اعتیاد، به‌ویژه در میان دختران جوان، اعتراف کرد.

لازم به یادآوریست شبکهٴ اصلی ورود مواد مخدر به ایران، مافیای سپاه پاسداران است که به‌گفتهٴ کارشناسان و رسانه‌های رژیم باعث شده مواد مخدر ارزان و گسترده، در اسرع وقت در کشور پخش شود. تاکنون نیز بارها کشتی‌ها و محموله‌های عظیم مواد مخدر وابسته به‌سپاه در کشورهای مختلف توقیف شده است.

ایزدخواه و فضای مجازی

با فضای مجازی، امنیت نظام را هدف قرار می‌دهند!

ایزدخواه، نایب‌رئیس کمیسیون طرح موسوم به صیانت از فضای مجازی در مجلس ارتجاع، وحشت رژیم از شکست دستگاه سانسور و انتشار آگاهی در شبکه‌های مجازی را بازگو کرد.

بیسوادی نایب‌رئیس کمیسیون صیانت از فضای مجازی مورد تمسخر حتی مهره‌ها و رسانه‌های حکومتی قرار گرفت، برخی رسانه‌ها نوشتند:

«باورش سخت است که این متخصص قرار است برای فضای مجازی هشتاد و چند میلیون ایرانی تصمیم بگیرد، اما حقیقت دارد! انگار توئیتر، یک ساختمان یا برج است که لوله‌کشی فاضلابش ایراد داشته و قرار بوده چند ماه برج تعطیل شود برای تعمیرات... طرف اصلاً نمی‌داند شبکه اجتماعی چی هست!

بگذریم که این بنده خدا (ایزده‌خواه-نایب‌رئیس کمیسیون صیانت از فضای مجازی) نمی‌داند تلگرام سال۲۰۱۳ تأسیس شده؛ یعنی ۴سال پس از انتخابات سال۸۸!

بیچاره نظام که تصمیم‌گیرانش این جماعت هستند!

اخبار جهان

نیروی دریایی روسیه با بیش از دوازده کشتی جنگی، تمرینات دفاع دریایی و ضدهوایی را در دریای بالتیک انجام داد. این مانور در بحبوحه تنش مسکو و غرب و همزمان با خبر اعزام نیروهای آمریکایی به این منطقه است.

با وجود گسترش سویه اومیکرون انتظار می‌رود که میلیون‌ها نفر از چینی‌های خارج از کشور برای دیدن اقوامشان به چین سفر کنند.

دویچه بانک آلمان اعلام کرد رونق معاملات و تقویت گردش سرمایه، باعث شده که این بانک بیشترین سود سالانه خود را در یک دهه اخیر به‌دست بیاورد.

کشف شی عجیب و چرخان در کهکشان راه شیری

پژوهشگران استرالیایی یک شیء عجیب و چرخان را در کهکشان راه شیری کشف کرده‌اند که با هر چیز دیگری که تابه‌حال ستاره‌شناسان دیده‌اند، متفاوت است.

بر اساس گزارشی که در مجله نیچر منتشر شده، این شیء در هر ساعت سه‌بار حجم بزرگی از انرژی رادیویی را در فضا منتشر می‌کند.

این جرم آسمانی در جریان مطالعات یک دانشجو برای تکمیل پایان نامه‌اش کشف شد و از آن زمان فعالیت‌هایش توسط یک تیم تحقیقاتی مستقر در غرب استرالیا، با یک تلسکوپ زیر نظر است.

این شیء که در فاصله‌یی حدود ۴هزار سال نوری از زمین قرار دارد، بسیار روشن و دارای یک میدان مغناطیسی بسیار قوی است

مطالب مرتبط

اظهارات و انعکاسات رسانه ها و مهره های رژیم ـ موضعگیری سخنگوی مجاهدین

ای‌بی‌سی نیوز: مختل شدن برنامه‌های تلویزیون ایران با پخش تصاویر رهبران مجاهدین مسعود و مریم رجوی