جیم ریش به «الشرق الاوسط»، دولت بایدن باید فشار بر رژیم ایران را تشدید کند ـ در یک نگاه

الشرق‌الأوسط انگلیسی ـ سناتور جیم ریش ـ یک تاریخ مشخص برای پایان دادن به مذاکرات و اعمال تحریم‌ها ـ در یک نگاه ـ ۷بهمن۱۴۰۰

الشرق‌الأوسط انگلیسی: سناتور جیم ریش تأکید کرد دولت بایدن باید فشار بر رژیم ایران را تشدید کند و یک تاریخ مشخص را برای پایان دادن به مذاکرات، اعمال تحریم‌ها و هم‌چنین اعمال تحریم‌های اضافی و اتخاذ سیاست بازدارندگی در منطقه تعیین کند

فدراسیون فوتبال عراق در اعتراض به تستهای کرونا، از رژیم ایران به AFC شکایت کرد. به‌دلیل موانعی که رژیم آخوندی برقرار کرد، ۸تن از باز یکنان تیم ملی عراق قبل از شروع بازی، حذف شدند.

عضو مجلس ارتجاع

فقط اعضاء خاص مجلس ارتجاع از جزییات قرارداد۲۵ ساله رژیم ایران- چین باخبرند

یک عضو مجلس ارتجاع از آزادشهر و رامیان در خصوص ادعای دو تن از همپالگی‌هایش به نام سلیمی و ذوالنوری درباره در جریان قرار گرفتن جزییات قرارداد ۲۵ساله رژیم ایران و چین گفت: «

«این آقایان (دولت سیزدهم) کی آمدند در مورد این قرارداد در مجلس با نمایندگان صحبت کردند که من خبر ندارم؟ در کدام جلسه علنی و غیرعلنی آقایان به نمایندگان در خصوص قرارداد ۲۵ساله با چین اطلاع دادند؟ اگر آقایان نماینده اطلاع دارند لطف کنند برای ما هم توضیح بدهند که حداقل ما هم مطلع شویم!».

اخبار جهان

یک انفجار در پایتخت یونان منجر به آتش‌سوزی در مرکز شهر آتن شد. در این حادثه یک نفر مجروح و چندین ساختمان به‌شدت آسیب دیدند.

اوکراین: تعداد نیروهای روس برای حمله به اوکراین کافی نیست

وزیر امور خارجه اوکراین روز چهارشنبه ۷بهمن گفت که بر پایه برآوردها، تعداد نیروهای روسی که در مرز اوکراین مستقر شده‌اند برای انجام یک حمله بزرگ علیه کشورش کافی نیست..

وزیر خارجه اوکراین افزود: «این عدد قابل‌توجه است، تهدیدی برای اوکراین است»، اما «در این زمان که من با شما صحبت می‌کنم، این تعداد هنوز برای یک حمله تمام‌عیار علیه اوکراین در سرتاسر مرز کافی نیست.

مطالب مرتبط

نشنال اینترست آمریکا ـ رژیم ایران به شکل ظالمانه ای مخالفان را با تاکتیکهای تروریستی هدف قرار میدهد

نه شاه، نه شیخ – درود بر رجوی سرچشمه مجاهدین سرموضع – محمدعلی توحیدی