پوتین یارو خبیثی را سکه یه پول کرد و آخرشم کشک تو دستش نذاشت ـ موشکاف

پوتین یارو خبیثی را سکه یه پول کرد و آخرشم کشک تو دستش نذاشت ـ موشکاف ـ ۲بهمن۱۴۰۰

 

موشکاف: سلام! به به! دوستان و رفقا! گلی به گوشهٴ جمالتون! غم نبینین ایشالا!هاهاهاهاها. عرض کنم خدمت سروران خودم که پوتین، یارو خبیثی رو سکهٔ یه پول کرد و آخرشم کشک تو دستش نذاشت هاهاهاها. اما این فلک‌زده تلاش می‌کنه واسه خودش دستاورد دست و پا کنه. هاهاهاها.

آخوند رئیسی ـ اول بهمن

نسبت به سیاست خارجی و همکاریهای با کشور روسیه حتماً این همکاریها امنیت ساز خواهد بود هم برای منطقه هم در سطح بین‌المللی این تعامل و همکاری حتماً کمک خواهد کرد به امنیت منطقه

ما می‌توانیم گام‌هایی در جهت شکستن سلطه دلار بر روابط پولی و بانکی صورت بگیرد

 

موشکاف: هاهاهاها. بغلو بپا! زیاد تند نری با این گام‌هات، چپ می‌کنی‌ها! شکستن سلطهٔ دلار! بیچاره دلار و ییچاره آمریکا با این گامی که خبیثی ورداشته تیک تیک دارن می‌لرزن! هاهاهاها. اما اصل قضیه نیاز آخوندا به امنیته، چون با این اوضاع و احوال داخلی، امنیت نظام بر باده. هاهاهاها. اما یارو این امنیتی که تو می‌خوای نه در غرب پیدا می‌شه نه در شرق! اما این‌که نظام از این سفر چی گیرش اومد، اینو گوش کنین. هاهاهاها

 

آخوند بیگدلی ـ ۳۰دی

دستآوردهای سفر رئیسی به روسیه

  • دیدار با پوتین از فاصلهٔ چند متری!
  • تشکر رئیسی از پوتین بابت عضویت ایران در پیمان شانگهای.
  • تذکر پوتین: ایران در پیمان شانگهای عضو ناظر است نه اصلی!
  • نماز خواندن در محل اقامت!
  • سخنرانی در دوما.
  • دکترای افتخاری.
  • تکذیب انعقاد قرارداد!

موشکاف: هاهاهاها. دکترای افتخاری با شیش کلاس سواد! حالا دیگه خبیثی می‌تونه بگه دکترا دارم اونم از دانشگاه مسکو هاهاهاها. بیچاره خبیثی دهنش چایید و گفت ما عضو پیمان شانگهای هستیم! ببین چه تو دهنی خورد هاهاهاها.

 

سایت حکومتی دیده‌بان ایران ـ اول بهمن

کوه دولت رئیسی موش زایید/ پوتین به رئیسی: ایران عضو سازمان شانگهای نیست؛ عضو ناظر است!

... ۲۶ شهریورماه گذشته بود که رسانه‌های رسمی و دولتی با انتشار خبر پیوستن ایران به سازمان شانگهای از موفقیت مهم دولت جدید ابراهیم رئیسی خبر دادند. به‌عنوان مثال روزنامه کیهان در این رابطه ضمن اعلام شعف از ظهور یک رویداد «قرن جدید آسیایی» نوشت: "ایران، عضو پیمان شانگهای شد؛ عبور از تحریم‌های غرب! اما حالا چهار ما پس از آن در سفر ابراهیم رئیسی به مسکو معلوم شد که نظام تنها به‌عنوان عضو ناظر در این سازمان پذیرفته شده است.

 

موشکاف: هاهاهاها. این آخوندا اینقد بی‌دنده و ترمز دروغ می‌گن که خودشون یادشون می‌ره! این دفعه هم خبیثی خواست قپی بیاد، تو دهنش خورد هاهاهاها.

اما رفقا منشأ این بدبیاریا و بدبختیا کجاست که دست به هر کاری می‌زنن شکست و رسوایی بار میارن، گوش کنین خودشون مقر اومدن هاهاهاها.

 

مجری نمایش جمعه مشهد ـ اول آبان

 

این روزها که ریاست‌جمهوری الآن در روسیه چه می‌کنند؟ تیم پرافتخار ما در اونجا چه جلسات و چه برنامه‌هایی داشتند در داخل و خارج دارند تو سر این حرکت می‌زنند لذا ما فریاد بر می‌آوریم مرگ بر منافق (شعار مرگ بر منافق)

 

موشکاف: هاهاهاها. بعله، هر توسری که رژیم هر جا می‌خوره زیر سر دشمنان برانداز نظامه هاهاهاها. تازه کجاشو دیدین؟ واسه‌تون برنامه چیدن چه جور! هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

سفر رئیسی به روسیه و تشدید بحران درونی

ادامه کشمکش در درون رژیم پس از سفر پرفضیحت و شکست‌خورده رئیسی جلاد به مسکو