سرقت دریچه‌های فلزی فاضلاب شهری به دلیل فقر ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ سرقت دریچه‌های فلزی فاضلاب شهری به دلیل فقر ـ ۳۰دی۱۴۰۰

یکی ازکارگزاران رژیم در شهرداری منطقه ۱۸ تهران از سرفت دریچه‌های فلزی فاضلابهای خبر داد و گفت: «افزایش آمار سرقت دریچه‌های فلزی در محدوده منطقه۱۸، جان رهگذران و رانندگان را  به طور جدی تهدید می کند.  بیشتر دریچه هایی که در سطح شهر وجود دارد، از جنس آهن و چدن است و به همین دلیل بیشتر سرقت می شوند».

شایان یادآوریست که عدم وجود این  دریچه ‌‌ها باعث ضایعات جبران ناپذیری برای عابران و رانندگان  شده  و این نوع سرقت بیانگر شدت فقر فاجعه‌بار در ایران تحت حاکمیت‌ آخوندهاست.

وزیر اسبق رفاه رژیم: ۳۲ میلیون نفر درایران زیر خط فقر مطلق زندگی میکنند

محمد‌حسین شریف‌زاد‌گان وزیر اسبق رفاه رژیم دردولت خاتمی دریک سمینار حکومتی به آمار  فاجعه‌بار بالای جمعیت زیر خط فقرمطلق  ایران اشاره کرد و گفت: «ما جزو کشورهای رانتی هستیم که (اکثر) درآمد دولت از درآمد نفت است. در دولت احمدی نژاد خط فقر مطلق  به ۳۴و ۶دهم درصد  ودر  سال ٩٩ به ٣٨ درصد رسید. یعنی دولت اعلام کرده از ٨۴ میلیون نفر، ٣٢ میلیون نفر زیر خط فقر مطلق هستند»

زمان زیادی برای سقوط نهایی اقتصاد ایران نمانده است 

رسانه‌ی حکومتی جهان صنعت وابسته به باند مغلوب رژیم با حمله به رئیسی‌جلاد به وضعیت فروپاشیده اقتصادی ایران تحت حاکمیت آخوندها اشاره کرد ونوشت: «اقتصاد ایران روزهای سختی را پشت‌سر می‌گذارد،  برآوردها نشان می‌دهد تورم سال‌جاری حدود ۵۰ درصد بوده،‌ مشکلی که در این زمینه وجود دارد «پوپولیسم» است. وقتی که شعار یک میلیون مسکن در سال داده می‌شود، تحقق بخشیدن به آن به این سادگی‌ها نیست. اقتصاد ایران فرصت زیادی برای جلوگیری از سقوط نهایی ندارد».

شایان یادآوریست،‌ افرادی که زیر خط فقر مطلق قرار دارند،  توانایی تأمین حداقل نیازهای اساسی خود را ندارند و به‌طور مطلق فقیر محسوب می‌شوند.

یک درگیری دیگر  در جلسه یکی از نهادهای غارتگرحکومتی 

یکی از صحنه‌های معمول  در ارگانهای حکومتی،  درگیری در جلسات این نهادهای غارتگر  هست. 
بدلیل ریزشهای مداوم شاخص‌های بورس غارت‌شدگان خواستار بازگرداندن سرمایه‌های غارت شد‌ه‌شان هستند، موضوعی که هیچگاه توسط عوامل حکومتی پاسخ داده نمیشود. 

روز چهارشنبه ۲۹ دیماه درجلسه شرکت سرمایه‌گذاری کارکنان صنعت‌برق در منطقه زنجان و قزوین، که برای انتخاب هئیت‌‌رئیسه این ارگان حکومتی بود به درگیری وتشنج کشیده شد

اوجگیری جنگ در درون باند خامنه ای بر سر مذاکرات با روسیه و سفر رئیسی جلاد به این کشور:  خبرگزاری نیروی تروریستی قدس : «آقای امیر عبداللهیان؛ راهبرد نگاه به شرق این نیست»

وزارت آموزش و پرورش رژیم : شاهد افت تحصیلی ۵۰ تا ۶۰ درصدی دانش آموزان هستیم

بر اساس گزارش‌ها در پی بحران کمبود و نبود آرد در سنندج، برخی از نانوایی‌های این شهر در روزهای گذشته مجبور به تعطیلی موقت شده‌اند.

بایدن: درحال بررسی هستیم تا دوباره «انصارالله» را تروریستی اعلام کنیم

مطالب مرتبط

تجمع اعتراضی سهامداران در برابر مجلس ارتجاع با شعار «مرگ بر این دولت مردم فریب» ـ در یک نگاه

تجمع اعتراضی سهامداران در برابر مجلس ارتجاع با شعار «مرگ بر این دولت مردم فریب»