گیر کردن درازگوش خبیثی تو گل بودجه و حذف ارز چهار و دویستی ـ موشکاف

گیر کردن درازگوش خبیثی تو گل بودجه و حذف ارز چهار و دویستی ـ موشکاف ـ ۲۴دی۱۴۰۰

موشکاف: سلام و صد سلام تقدیم به همهٔ شما دوستان و رفقای با مرام! گلی به گوشهٴ جمالتون که تو گلریزان همیاری گل کاشتین. دم همه تون گرم. هاهاها. عرضم به حضورتون که یارو خبیثی مثل درازگوش گیر کرده تو گل بودجه‌. می‌خوان ارز چار و دویستی رو حذف کنن، اما دنبال همدستن. هاهاهاها. پاس میدن به استبل نظام، اونا هم پاس میدن به دولت خبیثی. هم میخوان جراحی کنن اونم جراحی سنگین، هم میخوان ارواح عمة عظما جلو شوک رو بیگیرن. هاهاهاهاه. می‌ترسن یه چیزی بدتر از قیام آبان رو سرشون آوار شه. هاهاهاها. چون قیمتا سر به فلک می‌کشه. هاهاهاها.

احمد امیرآبادی فراهانی – عضو مجلس ارتجاع – ۲۲دی

حالا دولت پیش‌بینی‌اش این است که ۶۰تومان میشه

مجری: کیلویی ۶۰هزار تومان مرغ یعنی اگر

فراهانی: ۲۰تومان ۲۵تومان اضافه میشه

مجری: میشه ۶۰هزار تومان

فراهانی: پیش‌بینی ما یک مقدار بیشتر از این است من پیش‌بینی‌ام ۸۰تومان میشه

گزارشگر: پیش‌تر نیز رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفته بود اگر ارز ترجیحی از روی نهاده‌های دامی حذف شود قیمت هر شانه تخم‌مرغ به ۱۱۰هزار تومان و هر کیلو گرم مرغ به ۸۰هزار تومان می‌رسد...

موشکاف: هاهاهاها. این تازه اول کاره، دارن آبو گل‌آلود می‌کنن که مردم نفهمن چی شد. می‌خوان حساسیت مردمو بیارن پایین و این موجو یه جوری از سر رد کنن. اما اینجور هم نیست که فقط مرغ و تخم‌مرغ باشه و همونا هم رو همین قیمتا وایسن. ملاحظه بفرمایین.

روزنامهٔ حکومتی آفتاب یزد – ۲۳دی

این روزها، یکی با خط فقر شوخی می‌کند یکی در پیش‌بینی قیمت نهایی مرغ و آن دیگری با نرغ حامل‌های انرژی و نهاده‌های دامی اما هیچکس حواس و هوشش بدهکار این مسأله نیست که «تاب آوری» مردم که فقط با نرخ مرغ کم و زیاد نمی‌شود، با ۱۵لیتر بنزین به سامان نمی‌شود. این روزها مردم به‌دنبال دستیابی به پاسخِ سؤالات‌شان هستند که: گیریم مرغ بشود ۸۰هزار تومان، چه تضمینی وجود دارد که ۱۸۰هزار تومان نشود؟!

موشکاف: هاهاها، چو دانی و پرسی سؤالت خطاست! هاهاهاها. معلومه که هیچ تضمینی وجود نداره. دارن با پاسکاری و شلوغ کاری و این دست اون دست کردن آتیش بودجه، نقش خودشونو سفیدسازی می‌کنن. اما نمی‌تونن وحشتشونو قایم کنن. هاهاهاها.

علی بابایی کارنامی – عضو مجلس ارتجاع – ۲۱دی

نمایندگان پشت مردم را خالی کردند

این بودجه تکافوی نیازمندی‌های امروز مردم ایران را نخواهد داد و من با صراحت می‌گویم که قطع به یقین شک نکنید آبروی دولت سیزدهم و مجلس یازدهم را خواهد برد و حتماً باعث نارضایتی‌های شدید خواهد شد و مطمئن باشید که نارسایی‌های اجتماعی را هم در سطح وسیع گسترش می‌دهد، بی‌عدالتی را دامن می‌زند، به اقشار ضعیف ظلم

موشکاف: هاهاهاها. یارو یه جوری میگه نمایندگان پشت مردمو خالی کردن که انگار پشت مردم بودن. ههاهاها. برو یارو! برو عظماتو بیچاره کن. تو و همهٔ استبل‌نشینان نظام، پشت عظی و خبیثی هستین. مردم با این حرفا رنگ نمیشن. به‌قول اون روزنامه‌هه تحمل مردم هم حدی داره، اما اون روز که فوران کنه دیدن داره‌ها! هاهاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

وضعیت مسکن گوشه‌یی از وضعیت وخیم معیشت مردم، زیر حاکمیت آخوندی

اعتراف آخوند علم‌الهدی به تنفر و انزجار ملی از خامنه‌ای و رئیسی جلاد