بیست و ششمین همیاری ـ گفتگو با ابوالقاسم رضایی

بیست و ششمین همیاری ـ گفتگو با ابوالقاسم رضایی ـ ۲۴دی۱۴۰۰

ابوالقاسم رضایی:  اجازه بدید  بگم که ما امسال این برنامه گلریزان سیمای آزادی مصادف شده با نزدیکی به ۳۰دی روز آزادی آخرین دسته زندانیان سیاسی به‌خصوص برادر مسعود. به این جهت این را هم  به فال نیک می‌گیریم که تصادم این دو تا حادثه مهم با هم رو الآن تصاویر رو می‌بینم که اون شبی که برادر مسعود آمدند روی بالکن سردر زندان قصر و جمعیت به شور و حال واداشته شد الآن این تصاویر بیانگر خوشحالی مردم ایران از اون روز مبارکه

مجری: بله بفرمایید فکر می‌کنم که اتاق فرمان هم با ما همکاری کنه و برای ما یک تصویری رو نشون بدهند ولی شما داشتید تصاویر اون  رو توضیح می‌دادید برایمان بفرمایین.

ابوالقاسم رضایی: بله بعد از اون آزادی از زندان برادر مسعود به منزل عزیز آمدند و این تصویری که الآن مشاهده می‌کنید روی صفحه، برادر مسعود رو نشون میده جلوی عکس شهدا. این فکر می‌کنم در حال مصاحبه بودند با یک تلویزیون ایتالیایی که اون موقع مصاحبه خواسته بودند. بسیار تصاویر خاطره انگیزیه. اون روزا برادر مسعود خونه عزیز مستقر بودند و دسته‌دسته هموطنانمون از اقشار مختلف دانشجوها، دانش‌آموزان می‌اومدند و به دیدن ایشون و دوران پرشور و حالی بود در آستانه سقوط نظام سلطنتی و حضور فرزندان مجاهد که به کمک مردم از زندانها آزاد شده بودند.

مطالب مرتبط 

آغاز بیست و ششمین گلریزان همیاری با سیمای آزادی

«همیاری» تبلور اصالت یک مقاومت میهنی