تجمعات اعتراضی اقشار مختلف میهن ـ وب نگار ـ یک قدم تا آزادی

نگاهی به تجمعات اعتراضی اقشار مختلف میهن در لابلای صفحات فضای مجازی ـ ۲۲دی۱۴۰۰

اعتراض رانندگان توزیع برق گیلان

جمعی از رانندگان استیجاری که با خودروی خود در اجاره شرکت توزیع برق گیلان هستند، به پایین بودن دستمزد و مزایای دریافتی خود اعتراض کردند، آنها در مقابل این شرکت (محل کارشان) و کنار خودروهایشان سه‌شنبه ۲۱دی تجمع اعتراضی برپا کردند.

اعتراض زنان منطقه شوش به هزینه آب

‌روز سه‌شنبه۲۱ دی، آب منطقه۱۲ پارک شوش به‌دلیل پرداخت نکردن قبض آب، توسط شهرداری این منطقه قطع شد. در پی آن مددجویان خانم با نیسان آبی در اعتراض به این عمل، در مقابل شهرداری منطقه شوش جمع شدند.

اعتصاب کارگران شهرداری اهواز منطقه ۶ در محاصره نیروهای انتظامی و امنیتی

کارگران شهرداری منطقه ۶ اهواز، ۳روز است دست از کار کشیده‌اند.

معابر اهواز با انباشت پسماند مواجه است.

یکی از کارگران گفت: «۳روز اعتصاب کردیم اما به‌جای پاسخگویی در مورد بیمه کارگران، طبقه‌بندی مشاغل و حقوق معوقه، نیروی امنیتی برای ما فرستادند. . »

تجمع کارگران سد شفارود گیلان

شماری از کارگران بلاتکلیف سد شفارود گیلان، امروز سه‌شنبه ۲۱دی در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه چندین ماه و با درخواست بازگشت به کار در مقابل ساختمان استانداری گیلان تجمع برگزار کردند.

گفته می‌شود، پروژه سد شفارود به‌دلیل آنچه که مشکلات اداری و مالی از سوی کارفرما و پیمانکار عنوان شده، تعطیل است و کارگران این پروژه به مدت چندین ماه بیکار شده‌اند.

صدها کارگر بلاتکلیف پروژه سد شفارود به‌دلیل عدم دریافت دستمزدهای معوقه تحت فشارهای معیشتی به سر می‌برند و مسئولان حاضر به پاسخگویی به آنها نیستند.

 

مطالب مرتبط

آیین خاکسپاری زندانی سیاسی بکتاش آبتین و اعتراضات هموطنان ـ وب نگار ـ یک قدم تا آزادی

تجمع اعتراضی رانندگان توزیع برق گیلان، زنان منطقه شوش و اعتصاب کارگران شهرداری اهواز منطقه ۶