سالگرد جان باختن ۱۷۶مسافر هواپیمای اوکراینی سرنگون شده توسط سپاه پاسداران جنایتکار آخوندها

سالگرد جان‌باختن ۱۷۶مسافر هواپیمای اوکراینی ـ سرنگون شده توسط سپاه پاسداران جنایتکار آخوندها ـ۱۷دی ۱۴۰۰

خانم مریم رجوی ـ مجاهدین و مقاومت ایران و مردم ایران نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند ـ دی ۱۳۹۸

برای بزرگداشت ۱۷۶انسان بیگناه که به‌دست سپاه پاسداران خامنه‌ای در فاجعهٔ سقوط هواپیما در روز چهارشنبه ۱۸دی قربانی شدند،

جمع شدیم که مجدداً اعلام کنیم که مجاهدین و مقاومت ایران و مردم ایران نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند.

دیدیم که دانشگاهها و جوانانی که برای بزرگداشت یاران جان‌باخته‌شون، یاران جان‌باخته و مظلومشون جمع شده بودند. چگونه با حمله و هجوم با گاز اشک‌آور و آب‌پاش مزدوران ولایت فقیه مواجه شدند.

اما اشکهای تک‌تک بازماندگان و خانواده‌های این عزیزان و هم‌چنین خشم و عصیان یاران آنها در دانشگاهها و در سراسر شهرها دوباره نشان داد که مردم ایران نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند، نه آرام می‌شوند و و نه به گوشه می‌روند.

بلکه هم‌چنان در صحنه هستند و می‌غرند و می‌گویند که مرگ بر اصل ولایت فقیه و مرگ بر دیکتاتور. و مردم ایران دیکتاتوری حاکم بر ایران را نمی‌خواهند.

صحنه‌های دیروز و امروز در دانشگاهها در شهرهای مختلف از تهران تا شهرهای دیگر ایران مجدداً نشان داد که هر چه کشتار و سرکوب علیه جوانان و مردم ایران و جوانان شورشی و دانشجویان بپاخاسته افزایش پیدا کند، پرقدرت‌تر و خشمگین‌تر و شورشی‌تر به میدان میایند.

دیروز مردم و به‌خصوص جوانان و دانشجویان به ولی‌فقیه قاتل جواب دادند.

دیروز صحنه‌های دانشگاهها در تهران و سایر شهرهای ایران و فریاد مردم و دانشجویان و جوانان‌شورشی و هم‌چنین کانونهای شورشی دلاور گوشه‌یی از این خشم و عصیان و اراده بود برای سرنگونی رژیم آخوندی و سرنگونی خامنه‌ای که سرمنشاء همه بلاها و نابسامانیهای مردم ایران است.

الان صدای شما را مردم ایران و خانواده‌های داغدار می‌شوند و بدانید که چقدر پشتگرم و دلگرم هستند به این پشتیبانی عظیم شما مجاهدان پیشتاز.

واقعیت این است که الآن ولی‌فقیه، ولی‌فقیه زهرخورده مثل مار به خود می‌پیچد که چطور دود و دم فراهم شده در جنازه‌گردانی دژخیم سلیمانی یک‌شبه برباد رفت.

البته مسئول این جنایت و کشتار فاجعه‌بار، خامنه‌ای و سپاه جرارش بود که یک هواپیمای مسافربری را اینچنین هدف موشک قرار دادند و باید به‌خاطر این کشتار محاکمه شوند.

و درود بر دانشجویان که شب گذشته فریاد مردم ایران را برای سرنگونی ولی‌فقیه برای هزارمین بار سردادند.

و هم‌چنانکه مسعود گفت: حالا دانشجویان و مردم ایران خواهان استعفا، برکناری و سرنگونی خامنه‌ای و رژیم پلید ولایت فقیه هستند.

درود بر مسعود که در همهٔ این روزها و در همهٔ این سال‌ها صدای بلند مردم ایران و پیشتازان اون، صدای مردم به‌جان آمده و صدای مردم سرکوب شده است و در هر بزنگاهی صدای آنها را به اوج می‌رساند و آنها را دلگرم می‌کند.

صدای رسای مسعود در این شرایط نویدی شد برای امید، پیروزی و روز حساب از دژخیمان، از جلادان و از سرکوبگران در چهل سال گذشته بر مردم ایران.

بنابراین بر همهٔ شما مجاهدین بر شما پیشتازان مردم ایران بر مقاومت ایران و بر کانونهای شورشی و بر مردم ایران درود که در همه بزنگاههای حاضر و ناظرید و اجازه نمی‌دهید که صدای مردم ایران خاموش گردد.

درود بر همه شما

سلام بر خلق، سلام بر آزادی.

زمان در هم کوبیدن رژیم ضدبشری فرا رسیده است. درود بر همهٔ شما.

مطالب مرتبط

محکومیت رژیم ایران در دادگاه انتاریو و صدور حکم پرداخت ۱۰۷ میلیون دلاری به بازماندگان هواپیمای اوکراینی

توقف مذاکره کانادا و کشورهای اروپایی در خصوص پرونده هواپیمای اوکراینی با رژیم ایران