رئیسی وعده‌های غیرعملی نمی‌دهد! ـ قضاوت با شما

قضاوت با شما ـ رئیسی وعده‌های غیرعملی نمی‌دهد! ـ ۱۵دی۱۴۰۰

نگاهی به وعده‌ها و ادعاهای آخوند جلاد رئیسی

رئیسی جلاد وارد پنجمین ماه تکیه بر کرسی ریاست‌جمهوری نظام شده است. به راستی در این مدت آورده و دستاوردش چی بوده است؟ آیا دود و دمهایی که رسانه‌های حکومتی برای آمدنش کردند برای سفره مردم چیزی داشته است؟

اولین وعدهٔ رئیسی رسیدگی به معیشت مردم و قول بهبود آن بود. اما این بادکنک خیلی زود ترکید.

رضوی اردکانی در نمایش جمعه شیراز ۱۰دی۱۴۰۰ گفت: «دولت خدمت گذار، گرانی پدر مردم را درآورده، فشار تورم بر طبقات ضعیف کمرشکن شده، لذا امروز مجلس و دولت باید که هستند ولی باید عملاً مردم ببینند سر سفره‌هایشان معلوم بشود نه امروز یک چیزی می‌خرند ۳۰هزار تومان همان چیز فردا می‌شود ۵۰هزار تومان»

مبارزه با فساد یکی دیگر از وعده‌درمانیهای رئیسی بود اما این آخوند جلاد و باند غارتگرش از گرد راه نرسیده رکورد غارت را شکسته و یک‌شبه ره صد ساله پیموده‌اند، آن‌قدر که دزدهای همدستش هم نمی‌توانند به گردن این و آن بیندازند.

همان آخوند رضوی اردکانی امام جمعه نمره موقت شیراز در ادامه گفت: «خب درسته بعضی از کسبه‌ها هم بی‌انصافی می‌کنند بعضی از خرده‌فروشان هم بی‌انصافی می‌کنند ولی موقعیکه از بالا فساد پیدا شد دودش به‌چشم همه می‌رود».

واقعیت این است که وضعیت آن‌قدر هشدار دهنده است که بوی باروت خشم مردم در باند مغلوب هم پیچید و خیلی‌ها را که ساکت بودند سراسیمه به صحنه کشاند تا هشدار دهند.

عضو پیشین مجلس آخوندی، پروانه سلحشوری با بیان این‌که «این حد از فشار اقتصادی به مردم که اکنون وجود دارد، سابقه نداشته است. اکنون شاهد افزایش جمعیت دهک‌های آسیب‌پذیر جامعه هستیم» به باند حاکم هشدار داد و گفت: «به‌نظر می‌رسد حدود ۸۵درصد مردم منتقد اوضاع اقتصادی و معیشتی هستند. پرسش این است که حاکمان می‌دانند که در یک شرایط بی‌اعتمادی قرار داریم یا خیر؟» 

مطالب مرتبط

کوتاه شدن فاصله قیام‌ها نشان ضعف و تزلزل خامنه‌ای ـ قضاوت با شما

اعتراف روزنامهٔ حکومتی به‌وعده‌های توخالی و باید درمانی رئیسی جلاد