ادعای محسن رضایی معاون اقتصادی رئیسی در مورد دو برابر شدن یارانه نقدی از ماه آینده توسط وزیر اقتصاد زیر سؤال رفت

پاسدار محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیسی جلاد اعلام کرد که از ماه آینده یارانه نقدی دو برابر می‌شود ادعایی که ساعاتی بعد توسط خاندوزی وزیر اقتصاد رژیم زیر سؤال رفت -۳۰آذر۱۴۰۰

پاسدار رضایی گفت:

تلویزیون رژیم ۲۹آذر  ۱۴۰۰

ما در همین سند بودجه یارانه‌ها را برای سال آینده دو برابر کردیم و جناب آقای رئیس جمهور تأکید داشتند که ما همین سه ماه هم این کار را بکنیم و انشاالله از مسئولان اجرایی تلاش خواهند کرد که ما همین سه ماه هم انشاالله یارانه‌ها دو برابر بشه یعنی فکر می‌کنم (ترانزیشن) از دی باید اجرا بشه.

به‌دنبال ادعای پاسدار محسن رضایی، خاندوزی وزیر اقتصاد رئیسی جلاد گفت: در خصوص زمان تغییر یارانه‌ها و افزایش میزان پرداخت یارانه‌ها، هیچ تاریخ دقیقی تعیین نشده است.

ادعای پاسدار محسن رضایی معاون اقتصادی رئیسی جلاد مبنی بر دوبرابر شدن یارانه‌ها با تمسخر رسانه‌های حکومتی مواجه شد. از جمله روزنامه مردم‌سالاری نوشت: درست یک روز مانده به پایان آذرماه که رسانه‌ها در انتظار اعلام خبر خوش رضایی بودند، او اعلام کرد یارانه‌ها دو برابر می‌شود. او بدون اشاره به وعده خود برای آذرماه گفت: این روند به دیماه منتقل شد... مشخص نیست وعده دو برابر شدن یارانه نقدی، آن هم از ماه آینده، با چه چشم‌اندازی مطرح شده است و منبع تأمین این مبلغ چیست... دولت رئیسی هم مانند دولت روحانی. . قصد دارد با آزمون و خطا پیش برود (که تنها) فشارهای وارده بر گرده اقتصاد کشور را بیشتر خواهد کرد.

مطالب مرتبط

کابوسی به نام یارانه نقدی در روزنامه حکومتی همدلی

ادعای دو برابر شدن یارانه نقدی توسط پاسدار محسن رضایی و زیر سؤال بردن آن توسط وزیر اقتصاد رژیم