نگاهی به حضور رئیسی جلاد در دانشگاه در روز دانشجو ـ روی خط ایران ـ قسمت اول و دوم

روی خط ایران ـ نگاهی به حضور رئیسی جلاد در دانشگاه در روز دانشجو ـ قسمت اول ـ ۱۶آذر۱۴۰۰

گفتگو با صادق پشم فروش

حضور رئیسی را در دانشگاه در روز دانشجو چگونه ارزیابی می‌کنید؟

صادق پشم فروش: ابتدا قرار بود که رئیسی به دانشگاه تهران برود و همین هم اعلام شده بود. بعد از آن از یکی دو روز پیش گفته شد که رئیسی به دانشگاه صنعتی شریف می‌رود.

امروز رئیسی به یک محل کوچکی در دانشگاه صنعتی شریف برده شد و در یک جمع کوچک و دست چین شده سخنرانی داشت. اولین چیزی که به ذهن می‌آید ترس و وحشتی است که رئیسی و کل نظام از تجمع و حضور دانشجویان دارند. دانشگاه الان خالی از دانشجویان است.

حتما رئیسی خاطره سال ۹۸ برایش زنده شده که وقتی که او به دانشگاه تهران پس آن قیام خونین آذر ۹۸ رفت و دانشجویان در بیرون محل سخنرانی گرد آمده و چند دانشجو آمده و سخنرانی کردند و آنجا آن شعار قضائیه جلادان مقدمتان خون باران را دادند.

در برنامه فرمایشی و سوت و کور رئیسی در دانشگاه شریف اغلب صندلیها خالی بود و جلاد۶۷ به تعریفهای مشمئز کننده از کارنامه دولت‌اش پرداخت. وی در مورد سقوط بی‌سابقه ریال که نتیجه مستقیم عملکرد رژیم در زمینه اقتصادی و در مذاکرات وین است، با وقاحت ادعا کرد عده‌یی شبانه‌روز در داخل و خارج کشور در حال فعالیت هستند تا قیمت دلار را بالا ببرند!

رئیسی جلاد در دانشگاه شریف ۱۶آذر ۱۴۰۰: «ما خدمتگزار شما هستیم که انشاءالله با خود شماها، هممون با هم اقدام می‌کنیم. اصلاً از این حرفهای ناامید کننده که بعضی‌ها می‌زنند و آینده رو می‌خواهند تاریک جلوه بدند، من در جاهای دیگه گفتم الآن هم پیش شما هم میگم من آینده رو بسیار روشن می‌بینم».

روی خط ایران ـ دادگاه دژخیم حمید نوری در استکهلم و آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده و هواداران مجاهدین در سوئد ـ قسمت دوم

گفتگو با حسن اقبالی

مطالب مرتبط

ادعاهای آخوند جلاد رئیسی در ارائه کارنامه صد روزه دولت ـ روی خط ایران ـ قسمت اول و دوم

سخنرانی فرمایشی ابراهیم رئیسی، جلاد ۶۷ در دانشگاه صنعتی شریف در روز ۱۶ آذر