سیلی خوردن عظما در تظاهرات اصفهان از زبان امام جمعه ـ موشکاف

سیلی خوردن عظما در تظاهرات اصفهان از زبان امام جمعه ـ موشکاف ـ ۶آذر۱۴۰۰

موشکاف: سلام هزار سلام به مردم اصفهان. دست مریزاد! دم همتون گرم! اونچنان دماری از روزگار عظما درآوردید که خودش هم نمیدونه چه خاکی به سر و عمامه‌اش بریزه. ببینید امام جمعه سیلی خورده‌اش چه واق واقی می‌کنه هاهاها


طباطبایی‌نژاد امام جمعه اصفهان ـ ۵آذر

عزیز کشاورز حرفت را که می‌زدی میرفتی! هی نگویید ما بگوییم باریکلا کشاورزان این‌که گفته شد وقتی یک و دنبال فرصت می گردند حرفت را زدی فهمیدند

موشکاف: ملاحظه کردید؟ قشنگ دست عظما رو رو می‌کنه. میگه اولش برای کشاورزا کف زدیم تا آب رو ماستمالی کنیم و بفرستیمشون به خونه هاشون اما بعد دیدیم که این تو بمیری از اون تو بمیریها نیست و اصفهانیها دنبال براندازی ان. ای بنازم به اصفهانیها که صدای تی وی ریش رو هم در آوردن:

تلویزیون خامنه‌ای ـ ۵آذر

پس از پایان تجمع کشاورزان در روز گذشته از صبح امروز در حالی‌که تعدادی از مردم اصفهان در بستر رودخانه تجمع کرده بودند تعداد اندکی با شعارهای تند و از جمله بر ضد صدا و سیما با پلیس درگیر شدند.
بر ضد صدا و سیما که سهله. بابای صدا و سیما که عظما باشه رو هم درآوردن. آهای تی وی ریش! می‌خوای بگی آدم شدی؟ اگه راست می‌گی اینا رو پخش کن!

 

 موشکاف :خلاصه باید به این عظی مفلوک و گردن شکسته گفت بدجوری زهوارت در رفته. هر سناریویی که نوشتی و هر بامبولی که درآوردی به دست مردم اصفهان باطل شد.

حالا تو موندی و یه ایران که تشنه آب و آزادیه. از هر طرف که بری و هر جک و جونوری رو هم که تو خیابونا بیاری باز حریف ملت نمیشی.

ای عظمای بی‌ریشه! پاسخ تو آتیشه! مرحمت زیاد دوستان.

مطالب مرتبط 

خیزش شبانه مردم اصفهان با شعار «خامنه‌ای ننگ به نیرگ تو، خون جوانان ما می‌چکد از چنگ تو»

قیام اصفهان، گسترش، سرکوب، اعتلا