قیام و اعتراض در شهرهای ایران برای آب و آزادی ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

ساعت وصل ـ قیام و اعتراض در شهرهای ایران برای آب و آزادی ـ قسمت اول ـ ۵آذر۱۴۰۰

میهمان برنامه: صادق پشم فروش

سورنا از اصفهان: امروز بار دیگر خامنه‌ای جلاد نشان داد که حتی ذره‌ای ظرفیت پاسخ برای مطالبات صنفی برحق مردم را ندارد. حتی چادر کشاورزان مظلوم را آتش می‌زند. با باتوم آنها را می‌زند. با موتور از روی آنها رد می‌شود حتی تجمع مسالمت آمیز آنها را به خاک و خون می‌کشد.

این نوع تنظیم با حقوق اولیه مردم ناشی از ماهیت ضدبشری این رژیم است که نه می‌خواهد و نه می‌تواند پاسخ مطالبات مردم را بدهد. با این اوصاف تنها پاسخ کانونهای شورشی هستند و به زودی ترکیب خواهند شد و یکانهای ارتش آزادیبخش را تشکیل خواهیم داد.

 و این بار به هیچ راهزن سیاسی اجازه نخواهیم داد که با طرح و برنامه‌های ارتجاعی و استعماری بر سرنوشت مردم ایران مسلط شود چه خاتمی باشد و چه موسوی و چه رضا پهلوی.

بیرون بودیم مردم اصفهان پس از اینکه دیدند که چادرها را آتش زدند به خیابان آمدند و خیلی حمایت می‌کردند. جلوی مزدوران ایستادند. از ساختمانها برای مقاومت کنندگان غذا و باند می‌فرستاند.

رژیم آخوندی هم با بدبختی روی آنها گاز اشک آور پرتاب می کرد و آتش می‌گشود. رژیم در اصفهان اینهمه نیروی سرکوبگر نداشت و سه ساعت پیش یک سری لباس ورزشی کلاه سبز احتمالا از تهران وارد کرد. البته ما بزودی این رژیم را نابود خواهیم کرد.

لیلا از تهران: امروز همه جای ایران شعله‌های قیام باز برپاشده است. از اصفهان و شهر کرد تا تهران و مشهد و اهواز و تبریز. حماسه‌های ایستادگی در ۶۷ پیام ایستادگی به مردم ایران می‌دهد. حالا می‌بینیم که کشاورزان اصفهان برای گرفتن حقشان می‌گویند که ما برای گرفتن حقمان تا پای جان می‌ایستیم یا تا حقمان را نگیریم به خانه برنمی‌گردیم.

مردم شهر کرد شعار می‌دهند که وای اگر ایلمان برنو بدست بگیرد. شعارهای مرگ بر ستمگر چه شاه باشد و چه رهبر دیوارهای شهرمان را پر کرده است. خونی که در قتل‌عام ۶۷ به زمین ریخته شده است خودش را در ایستادگی مردم اصفهان و شهر کرد و سایر نقاط میهن نشان می‌دهد.  

ساعت وصل ـ مشکل به سیاست‌های ضدمردمی، خائنانه و غارت‌گرانه رژیم آخوندی برمی‌گردد ـ قسمت دوم

تماس هموطنان از شهرهای مختلف میهن

ساعت وصل ـ مردم ایران هزاران سال در همین اقلیم اصفهان ‎کشاورزی کردند ـ قسمت سوم

تماس هموطنان از داخل کشور

ساعت وصل ـ طبعا غارتگران به انتخاب خود دست از غارتگری بر نمی‌دارند ـ قسمت چهارم

سخنان هموطنان از داخل میهن

مطالب مرتبط

از دادخواهی شهیدان قتل‌عام ۶۷ تا قیام آبان ۹۸ ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا سوم

تجمع مردم خشمگین اصفهان با شعار مرگ بر خامنه‌ای - گوشمالی نیروهای یگان ویژه توسط جوانان + توئیت خانم مریم رجوی